bugün

en büyük günahlardandır.
onun almancası der mord biliyorsunuz. ölü de tot oluyor. ölüm de tod. neyse.
vicdan azabı çekmektir suç ve ceza kitabını bir okuyun.
- biliyor musun insanları öldürüyorum Portuga.
- bunu nasıl yapıyorsun Zeze?
- onları unutarak.
( şeker portakalı)
Günlük hayatta katil savaşta kahraman sıfatına sahip olmanızı getiren durum.
ara ara aklıma düşen bir eylem. ama kesinlikle yaptıktan sonra pişman olacağıma eminim. kimse hayatımı karartmamı göze alacak kadar değerli değil. ne de olsa bir kez geliyoruz kodumun dünyasına.
ilintili:

https://yedekaforizma.wor...m/2018/01/23/gun-uzerine/
anılarıyla, sevdikleriyle birlikte bir insanı toprağa yollamaktır. asla ama asla yapamayacağım bir olaydır. ulan yerde salyangoz görsem ezilmesin diye kenara kaldırıyorum ben millet nasıl öldürüyor? allah korusun.
olayı kavradiysaniz eğer şu dünya üzerindeki “en" olay olduğunu anlamış olmalısındır.

her anlamda en.
bugünlerdeki ruh halimdir. valla bazılarını öldürmek lazım. ölüm onlar için iyi bir şey.
(bkz: oysa herkes öldürür sevdiğini)
Öldürmek bi insanın kafasına sıkmak değildir, yavaş yavaş öldürenler ömrü kısaltan herkes her şey katildir ya da yardım ve yataklık yapmıştır.
Sigaranın ilk fırtını almana sebep olan arkadaşın, sigarayı üreten şirketler, tütünü yetiştiren çiftçi, sigarayı satan market katildir.
Haksızlık yapıp bir insanı ezmek ona sitres yüklemek katildir.
iftira atan, insan hakkında yalan söyleyen katildir.
organik yaşamı desteklemeyen her kurum kuruluş biraz olsun katildir.
Saymakla bitmez evrenin ömürden ömür alması, geçmiş olsun hepimiz seri katilleriz.
Dexter gibi insanlar için son derece kolaydır. Psikopatlar duygulara sahip insanlar değiller.
bir hayvanı öldürmekten daha kolaydır.
t.c de ise 23 yıl ceza.
Öldürmek için istediğim ortam varsa ve haklı bir nedene sahipsem yapmaktan zevk duyacagim eylem.
Kesinlikle cocuklukta edinilmiş kişiliğin yıllar sonra ortaya çıkarmış olduğu kimliktir, katil.
mecbur kalınmadığı sürece ne gerek var amk?
aile fertlerini, eşi, ülkeyi, tehlikeye sokan kişilerin başına gelmek olasılığı yüksek sosyal aktivite.
Bu eylemden sonra insanın sadece et ve kemik olduğunu anlıyormuşsunuz.
(bkz: cinayet)