bugün

yok ya neresinden izlersem izleyeyim bu filmi sevemiyorum. klişe ezber gerçeklikten uzak sahneler falan filan. hadi bunlardan geçtimde ya o kızın yapmacıklığı o sıcakta taktığı yün bere yemek yerken ağzı çok doluymuş ama bıcır bıcır konuşmaya çalışan sevimli kız tavırları bildiği yerlere gidip biliyomusun burası böyle şöyle diyip hayattan çok tat alıyomuş pozları sarhoşken güya rahat halleri. tamam konu güzel orjinal ama sahneler klişe kız klişe adam biraz kurtarmış ama yok zorla olmuyor. bu kızın oyunculuğu bildiğin vasat. kaldımı böylesi dedirtiyor insana.
(bkz: ünlü cerrah zenan)
doğru bir tespittir. film çok güzel ama oyuncu seçimi yanlış. sevemedim ben o kızın oyunculuğunu bi türlü.
(bkz: öyle adama böyle kız) filmdeki adam da oldukça sevimsizdir.
fox isimli tv kanalında yayınlanan dizilerdeki oyunculuklardan daha kaliteli en azından, oyunculuktan öte filmin konusunun önemli olduğu bir yapım.
Filmin konusu önemlidir. Oyunculuk daha kaliteli olabilirdi. Ayrıca filmin reklamı hiç iyi yapılmadı. Ülkemizde pek dikkat çekmeyen bir konu hiv. Bu açıdan önemli.
(bkz: doktor zenan) ek iş olarak pazar günleri reçel satan itici kızdır. ayrıca "reçiieel reçiiieeel ! kilosu yedi yüz eeeelli" dediği çevredeki insanlar tarafından duyulmuştur.
ayrıca tipsizdir. daha şirin biri olabilirdi. güzel demiyorum bakın. ne öyle mıy mıy hareketler. cast ekibini kim düşünmüşse yaptığı dingilliğin farkındadır umarım.
oyunculuk evrimini tamamlayamamış kızdır.
kendisine uzun atlama, tavada margarin eritme, internetten şapka modelleri bulma gibi alternatif uğraşılar önerilebilir.
bu kız balık çok güzelmiş dedikçe bikez daha inandım tezime. vur çemçüğü ağzıma diyor resmen.
(bkz: melike güner)