bugün

http://inciswf.com/incisozlukortami.swf

inci sözlüğü kısada özetleyen bir swfdir.
serkan inci malının bok ettiği sözlük.

her şey birinci nickli arkadaşın sözlükten ayrılmasıyla başladı. derken yeni nesiller geldi sürekli. duyan geldi, duyan geldi.

ziyaretler anlamsızlaştı. cevahir olayı ile de boku çıktı.

en son yeni tasarım ile de tamamen bitme noktasına geldi.

ulan herşeyi anlarım da, anarşist geçinen bu mal moderasyon, ne diye kelimeleri sansürler?
yazılanların ve yapılanların hepsi sansürlü sözlük. küfür etmekte neredeyse yasak bazı kişilere. eee amına kodumun oğlu neresi bunun anarşizm. gerizekalı mısın yoksa iktidar yalakası mı? gerçi ikisi de aynı.
inciye höst hatasi veriyor. Bu durumda cokerttiler mi lan denilmesi durumu yasayan sözlük.
son tasarımıyla çekilmez göz yoran bir sözlük olmuştur.
sözlükten başka her şeye benziyor.. dandik bir yer.
(bkz: bena de tanırlar)
sözlük hayatımın başlangıcı olan, bir dönemler içinde bulunduğum güzide oluşum.
şimdi siteye her girdiğimde ben kimlerle aynı ortamı paylaşmışım diyorum.gerçi bizim zamanımızda seviye bugünkü gibi değildi ya neyse.
özetle; ergen yuvası.
11 yaşından büyük varsa çek kepengi zall.
ah nerde o eskiler dedirten marjinal sözlük. şuan tamamen ilkokul 3-4-5 furyasinin elinde oyuncak olan yumurcak TV tadında sözlük. neyseki bizim ulu sözlük umuz var gerçi zallın kankasi serkan inci geleceğimizden ümitli olmayalim sayin ulu sözlük ahalisi.
önceden sanal alemdeki anarşiyi temsil ederdi benim için(6 yıl öncesi falan)..ince bi mizah vardı,gececi tayfanın samimiyeti muhabbeti bambaşkaydı,sürekli birbirini gömerdi millet ama hiç tanımadığın adamlarla sabahlara kadar dm'den dertleşir muhabbet ederdin..şimdilerde beyinsiz sivilceli abazalar topluluğu
gri ekranı özledik reyiz.
kadını cinsel obje olarak gören heriflerin cirit attığı sözlüktür. ne zaman bu sözlüğe baksam % 95 belden aşağı, ekşi-uludağ gibi sözlüklerde görülmeyecek derecede küfürlü yorumlar görüyorum. özellikle doutzen kroes, emily didonato, yvonne strahovski gibi güzel ünlülerle ilgili yazılan yorumların çoğu mide bulandırıcı derecede cinsel içerikli yorumlar. incici heriflerden biri emily didonato için utanmadan "91`li amk karısı." diye yazıyor. ekşi-uludağ-instela üçlüsü varken inciyi övmek geri zekalılıktır.
(bkz: kreş)
buradan daha seviyeli hâle gelmiş sözlük.

altinci sistemiyle ergenler ve abazalar ayrı yerlerde işini hallediyor. ciddi altincilerde ise cidden ciddi muhabbetler dönüyor. * *
velhasılı kelam burada her türlü başlığı görüyoruz. orada artık görmek istediğin başlıkları sen belirliyorsun. dolayısiyle sapıklık arıyorsan sapıklık, siyaset arıyorsan siyaset, tarih arıyorsan tarih bölümüne düşüyorsun. buraya gelip kendi sözlüğümüze bakmadan oralara bok atmayalım.
2011 yılına kadar ben de yazdım. sonra liseli istilasına uğrayınca bıraktım. şu anki halini iste düşünmek bile istemiyorum.
2010'dan beri yazdığım, altinci modu olduğum sözlük.

fosilgillerdenim, gece 2-3 gibi 21-25 yaşları arası insanlar takılıyor genelde trend olmak için çoğu insan kasıyor.

@2'lerin olduğu dönemler artık pek yok üstte gözüksün diye @2.1'e yazmak gelenektir, nick6 zirveleri olur bir de yardımlaşmamız hep içimize işler.
yukarıdaki samimiyetin içinde " kanka şu entryi beğensene trende çıkıyım " konulu muhabbetlerde mevcuttur. Liselinin samimiyeti de bu kadar işte.
siyasal ve insan olarak uludağ'a en yakın sözlük,onlara en yakında uludağ doğal olarak.arada girmek güzel oluyor.
En Üstteki yazar inciyi 2010 larda görse havai fişek gösterileri düzenlerdi herhalde..

2015 teyiz onuncu nesilden bahsediyoruz amk.
Bu gün sitenin yapmış oldugu 1 nisan şakasını izledim ortadan ikiye yarıldım amk gülmekten çenem agrıdı.

https://www.youtube.com/watch?v=nJhLUUJKpt0

izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum gülmekten yarılacaksınız.
Yeni nesiller ilk zamanlar gibi davranmaya calışıyor. Yapmacık duruyor.zorla yaptırıldığını falan düşünüyor insan.

Farkındalığını kaybetmiş sözlük.
dün itibariyle bıraktığım sözlük. gece tayfası güzeldir.
1. nesil olduğum sözlük durun az söveyim aklıma gelmişken.
Kaliteli yazar seviyesinin düşüp liselilerin ortamı olmuştur.