bugün

üye alımı açık olan sözlük.
uludağ sözlük 1 nisan şakasını bilmeyen yazarların hacklendiğini sandıkları sözlük.
hacklenmemiştir, sozlukspot'un coder'ı da olan zall küçük ve tatlı şakalarından yapmaktadır.
alternatif domaini http://ccc.incisozluk.cc/ olan sözlük.
içine edilmiş sözlüktür.
delikanlıların hası oradadır.
an itibariyle yazar sayısı 203.356 olan sözlük. yazar alımının bu kadar kolay olması nedeniyle de kalitesi düşen sözlük.
an itibariyle ayarlari kurcalanmis mala baglamis sozluktur.
an itibari ile
açacaığınız sözlüğü sıkeyim (10)
· anasını siktin serkan
· yüzlerce caps ve naughty america (64)
· sözlüğe yasakli org dan girin düzeliyo beyler
· sözlük düzeldi lan tamamdır (18)
· sorunu çözdüm beyler (14)
· bana serkanı bağlayın çok önemli (4)
· cam4deki almancı karıya (9)
· beyler sözlük pert (9)
· dsi açlımı neydi (6)
· sözlüğü düzeltme anlatıyorum (13)
· serkan yeter artık (2)
· blogtv liseli sikertmesiiii (18)
· ohhhhhh be tamamen cozdum reklam olayini (135)
· google chrome kullananlar için çözüm (8)
· bu sözlüğe noldu (10)
· beyler gelin sorun var (3)
· tiplere bakın amk yaa (2)
· nolmuş lan sözlük böyle (3)
· berberde sira bekliyorum (2)

şeklinde sol frame'i olan sözlük.
Ekşi sözlük nasıl gerizekalıların akıllı taklidi yaptığı bir yerse incide akıllıların salak taktiği yaptığı bir yerdir. Çok zeki arkadaşlar var orada harcanıyorlar.

Tanım: Sikertmeleri ile ünlü olan oluşum. Altını şer incisi ker, Fenasi ker gibi mesajları sabah programlarına atarak eğleniyorlar. Acayipler yav.
an itibariyle kargaşa hakim olan sözlük. yazarlar isyan etmekte yönetim istifa başlıkları sol framede haylice var. soğutuyor mu bu olaylar, evet soğutuyor.
bir reklam vermeyi bile beceremeyen yönetiminin istifa etmesi gereken sözlük.
liselilerle nasıl başa çıkacağını bulması gereken sözlük.
çünkü gerçekten, ergenler... her yerdeler...

(img:#312164)

o yetişkin muhabbeti yok artık inci sözlük'te.
ne gececi tayfa dertleşme başlıkları, ne de sıradan başlıklar kaldı.

ya liseli başlıkları, ya ifşa başlıkları, ya da bilmemkaç entry olursa göt capsimi veriyorum başlıkları var artık, yanlızca.
yazar alımı sürekli kapalı olan sözlük. ya da ben kapalı olduğu zamanlara denk geliyorum.
mod tayfasına en ufak eleştiride sözlükten afaroz edilirsinizdir, böylesi faşist , kıt ve denyoların yönetiği sözlüktür işte.
uludag sözlüğün en beğenilen entrylerinden her 2sinden 1'i yaran inci sözlük bilmem neyi olduğuna göre uludağdan iyi olan sözlüktür en azından daha komik ve yaratıcı.
başlangıcında mualif tavrı ve eşsizliğiyle çok keyifli olan, ancak günümüzde piyasaya yaydığı yazarlar nedeniyle kendisinden soğutan. amk, şu sik çıktı çıkalık her sözlük yazarı mundar oldu. inci'den alıntı yapınca, orda yazılan bir şeyi, bir cümle yapısını başka sözlüğe taşıyınca komik ya da başarılı değil, antipatik oluyorsunuz, diyim.
yaş oranının kreş seviyesine düşme nedeniyle bıktırmış sözlüktür.
bu başlıkta iphone, bu başlıkta nikon dağıtıyorum başlıklarından gına gelmiştir. gece sabaha karşı uyanık olursanız bi derece eğlendirebilir, ama şu andaki vaziyeti içler acısı.
güzel bir yazar kitlesi olan sözlük. ama eski ortam yok şu anda. hep liseli dolu.
bazen güldüren bazen de çileden çıkaran sözlük. bazı swf'leri efsane.
bir dönem ekmek ve kuran sikilen siteydi. hatta bununla ilgili açılan başlıklar nedeniyle site engellenmişti. böyle bir yapım hani, anadolu halkı "ekmek kuran çarpsın" der, bunlar direk ekmek ve kuranı sikerler. ama hiç tasvip etmemiştim. ekmek sonuç olarak temel gıdadır, sikmek en büyük haysiyetsizliktir. kuranda inananı var inanmayanı var, biraz duyarlı olmak lazım. gerçi cübbeli ahmet'in bile seks kasetlerinin çıktığı, adnan oktarın çıplak mankenlerle program yaptığı bir dönemde garipsenmeyecek olaydır. on sene önce olsa yapanı bulup öldüreceklerinden eminim.
(bkz: the end)
Sadece ayarları için okunması gereken sözlük. Seviyenin yükselmesine asla izin vermezler. * * * üçlüsünü seviyeyi düşürmek için kullanırlar. Tanım cümles, yapanları * zirveleri vardır.
hesabımın silindiği sözlük. zaten tadı kaçmıştı ama boş zamanlarımda vakit geçirmek de fena olmuyordu.* *
stres atmak için birebir olan sözlük. kum torbası mantığı sürdürmekte şu an, sıkıntı gidermek için girip üç beş kişiye küfredip çıkıyorsun, bu kadar.
http://ccc.incisozluk.cc/ adresinden hala ulaşılabilinen internet sitesi.