bugün

uludağ sözlük'te 164 sayfa entryi hak edecek bir şeyler yaptıklarını sanmıyorum. ayrıca sözlük falan değildir, yazarları ilk önce tanım yapmaktan kaçınır. türkiye gençliğinin ne kadar beyinsizleştiğini göstermesi açısından da mükemmel bir sözlüktür.

anasına küfredilmesinden hoşlanan bir nesil yetişiyor... geleceğimiz buysa vay halimize.
şukulaşma ve şunun için bilmem kaç entry giriyorum bebeliğinin olduğu sözlüktür. liseliler dolmuştur. girip saatlerce vakit geçirilmez. belediyesi hiç de iyi çalışmaz. günde 5dk en beğenilen entrylere bakmak yeterlidir.
küfürler oraya fikirler buraya.
inci sözlüğü beğenmeyen olabilir. velhasıl candır.
(bkz: Tanısan çok seversin aslında)
an itibariyle gri ekrandan fazlasını göremediğim sitedir. keşke hep böyle kalsa, siteyi 24 saat açık bırakırım. *

ha siktir editi: açılıverdi biraz bekleyince. *
yazarlığım olmasına karşın hiç girmediğim bir site.
tamam bazı ayarları komik, gülüyorsun ama, yazarların birbirlerine ana bacı küfretmesi beni inci'den epey soğuttu.
ahlakın ayaklar altında olduğu sözlük. kural tanımayan oraya buraya saldıran sözlük.
1 eylül 2010 tarihinden 22 temmuz 2011 tarihine kadar yazdığım boku çıkmış sözlük.
(bkz: inci sözlük hamam böceklerinin cennetidir)
hamam böceklerinin cenneti fosseptik çukurlarıdır.
sözlük üç bölümde incelenir.

1) birinci nesiller:
kendi hoş sohbetlerini eden zeykur yazarlarıdır.
2) ikinci nesil yazarların gelmesi:
sözlüğün adının duyulması, sikertmelerde büyük emeği geçen yazarlardır. ki sözlük altın çağını yaşamıştır bana göre.
3) cevahir olayı:
cevahir zirvesinde etrafa bağırmalar magandalıklar falan bir çok kaliteli yazarın sözlükten ayrılmasına sebep olmuştur.

şu an ki durumu nedir bilmiyorum.
hala yazarı olduğum sözlüktür, serkan inci yerine başka biri başında olsaydı keşke. böyle güzel bir ortam nasıl bir foruma dönüşür resmen göstermiştir.
piçlerin cirit attığı mekan. tespite gel arkadaş ya.

http://www.incicaps.com/r...293_893848_5370385_n.jpg/
@3 göçertmiş
@4 dokundurmuş gibi yazara konu başlığıyla alakası olmayan yorumları gördüğüm biricik sözlüktür.
artık boku çıkmış sözlük platformudur. sözlüğün yarısından fazlasında ergenler var. bi ara çok iyi espiriler çıkartan yazarlar vardı ama artık onlarda sözlükle beraber kayboldu sanki.
yazarları ve entryleri gereğince internet aleminin en komik sitesi.
an itibarıyla siteye girilmiyor.
an itibarıyla siteye giriliyor.
an itibariyle yine boktan bi sözlük.
liseli ergenlerin sürekli küfürleşerek eğlendiğini zannettikleri yer. girilmesi tavsiye edilmez.
karadeniz fm'i bastılar.

http://ccc.incisozluk.cc/...eniz-fm-ziyareti-18-ekim/
turkhackteam'e kaçıncı kez saldırışları, eski inci başkaydı ya adamlar organizeydi ve hak edene saldırırdık, bu durumda turkhackteam'in günahı ne?

alkış bekliyorlar mı orasını bilmem, ama eski maşşaklı yazarlar kopuyor oradan ve yerlerini 0-16 yaş hizasında veletler alıyor.
500 mbit e cidden iyi dayanıyorlar.
wardom saldırmış diyorlar.

http://www.uludagsozluk.c...wardom-dan-korkmas%C4%B1/
girilememekedir.
Harun abisini bir türlü bulamamış sözlüktür.