bugün

(bkz: hepimiz inciyiz).
aklıma demirel'in 'kerhaneleri kapatalım da halk bizi mi s*ksin' lafını getiren olaydır. incide toplanmayan binlerce incici şimdi diğer sözlüklere saldıracak, tehlikenin farkında mısınız?
o bir ruhtur. kapansa da ölmez.
okuyunca gerçek sanıp sevindiğim haber. amk. dns filan orjinal, kedi gibi uysal vatandaşım, üstelik aile paketim var. ama malesef hala açık. sıçtığımın kanalizasyonu.
zaten incileşmenin hızla arttığı uludağ sözlük'e yeni bir incici akının getirecektir. kapatın bari şu yazar alımlarını hemen.
uludağdaki troll sayısında tavan yaptıracaktır.
liselilerin sırtından geçinen birtakım kimseleri epey üzecek hadise.
buraya gelmesinler de ne halt ederlerse etsinler dedirten hede.
pazartesi günü açılacakmış.
damlarlar şimdi buraya ak ergenleri.
geldik bile liseli.
yalandır.
uludağlıları korkutan olaydır. inciye tam destek !
--spoiler--
şahsımca şaşırtmıştır. Ahaha sikimde bile deil nereye giderse gitsinler kodumun liselileri.
--spoiler--
harbiden site gitmiş la.
boktan kıytırık ülkelerde böyle şeyler olabiliyor.
yaşasın türkiye bir velet mekanından kurtuldu.
Burası oradan ne kadar farklı ki oradan buraya gelmelerine üzülüyorsunuz anlayamadım.
inci sözlük dediğin 2012 yılında benim için kapanmıştı.
Resmileşmesi hayırlı olsun.
inci, türk internet kültürüne uludağ sözlükten daha fazla katkı sunmuştur. Kapanması büyük kayıp olur. Bence ekşi sözlükten bile daha değerlidir internet kullanıcıları için zira inciden önce türk interneti kolpa tiplerle doluymuş.
Kapansın ne olacak ? Hatta bütün sözlükler kapansın. Artık aylaklarda okey dönerler. Serkan inci gibi bir vasıfsızı tanımamıza sebep olan bir yer.
Nerde o günler.