bugün

ancak kürdistan'ın bayrağını adana'ya dikeceği gün olabilecek bir şeydir.*
"kütür kütür giriyor işte" denilen durumdur.

http://inci.sozlukspot.com/
(bkz: sözlükten bihaberlerin başlık açması)
(bkz: incinin sürekli olan bugları)
orjinaline de* fakeine de* girebildiğim site.
her ne kadar geç kalınmış hareket desemde canım yandı lan.
gayette ulaştım valla...
12 haziran'dan sonra yapılması muhtemel harekettir. şu anda yapılırsa çok dikkat çeker, çünkü yaklaşık 1 milyon gencin bu sözlükten haberi vardır.
şu saatler linki verilen hiç bir siteden girilemeyendir.
kendini lağvetmediği sürece olamayacak durumdur. zira internetten bahsediyoruz. kısacası sınırlamaların olmadığı, kısıtlamaların olmadığı bir ortamdan bahsediyoruz.
günün en güzel haberi.
tez vakitte kapatılıp bu gereksiz insanlar güruhunun adsl kabloları ile asılarak yassı ada da idam edilmesini Allah' tan niyaz ediyorum *
an itibari ile girilememektedir. modlar servera counter yükleyip cs_assault çeviriyor diye duyumlar aldık.
günün en güzel haberlerinden. sabahın ilk ışıklarıyla davul-zurna ile kutlayacağım.
olmaması gereken bir durum herkesin istedigini yazdıgı özgür bir sözlük.
gerçekleşmiştir artık. mahkeme kararı ile girilemiyordur.
külliyen yalandır. ben girebiliyorum.
Şok haberdir. Binlerce trollün evsiz kalmasına neden olmuş olan olaydır.
bu girdiyi yazarken denedim ki doğrudur. hiç bir dns ayarı olmayan internetimle mahkeme kararı nedeniyle erişemediğim sitedir.
(bkz: incisozlukedokunma)
yalan haber, ben girebiliyorum diyen sığır kardeşimiz; dns değiştirdiğin için giriyorsun.

yapmayın, etmeyin. kime zararı dokunmuştur bu sözlüğün. bırakın insanlar özgür iradesiyle

fikirlerini paylaşsın. hep destek, tam destek inci sözlüğe. #incisozlukedokunma
kapı kapanınca odanın yok olduğunu sanan beyinlerin yasakçı zihniyet ürünü. henüz bir şey yok. kapanmamış. ama yakınmış
kaliteli o. çocukluğudur.
tahammülsüz ve yasakçı zihniyet ürünüdür. sonra da neden ülkemizde yaratıcılık, inovasyon yok bıdı bıdı.
yüzlerce gereksiz insanın, diğer sözlüklerin ve formatların içine etmek için harekete geçmesine yol açacaktır.

zaten türlü maymunluklar yapıyorlar da, şimdi tüm enerjilerini diğer sözlüklere harcayacaklar. yazık.
(bkz: şaka şaka taşındık)