bugün

futbol ve basketbol oynayan erkek modelidir.
(bkz: sporcu)
bilek gurescisi olmayan sporculardır.
bir kadın olaraktan ellerinizle bileklerini kenetlediğinizde kaçamayan, psikolojik olarak ezilip büzülen zavallılar.

(bkz: zevk alinan ufak sapikliklar)
ıstakadan kolaylıkla el sarkıtan erkeklerdir. kimilerinin imrenme sebebidir.
basketbola meyilli olanlarının bileklerinde, muhtemelen sayamayacağınız kadar bileklik vardır.
ayak bilekleri inceyse çok sinir bozucu bi durumdur.. kürdan gibi amk.. bakamıyom ayak bileklerime.. vücudumun üstü kas yığını diz kapağından aşşası değnek.. yapcak bişeyde yok genetikmiş.. hani varsada bilelim derim..
büyük bir sorunları olan erkeklerdir. eğer el bilekleri inceyse keyiflerince saat takamazlar, kaç yıldır bir defa bile kol saati takamadım keyfimce. zaten şimdilerde moda olan hayvanımsı saateri unutman şart zira bilek kayboluyor.
çoğu zaman dezavantaj olup 10 yaşında çocukla aynı bilek kalınlığına sahip erkeklerdir. saat takamazlar, ağırlık çalışırken zorlanırlar, bilek güreşi yapamazlar.
bir de kemik yapısıyla ilgili olduğundan geliştirilemiyor. bileklerim 10 yıl önce nasılsa şimdi de öyle.
sporcu olabilir, bilek güreşinde zayıf olacak diye bir durum yoktur. Zira makinedeki en güçlü karakteri yenebilenler vardır.
eğer parmakları da uzunsa, piyano veya keman gibi enstrümanlara yönelmeleri makul olur.
Bilekleri kendilerinden 10 yaş küçük çocuklarla aynı düzeyde erkeklerdir. En kötüsüde kısa kollu elbiseler giyme sorunudur. Bu yüzden keşke yaz gelmese derim bazen.
ince bilekli erkek sözlüktaşlarıma body çalışmalarını öneririm ön kol çalışarak çok estetik bir görüntü elde edebilirsiniz.
bileğinin ince olması değil de ince espri yapabilen erkek iyidir.
başka organları kalın olabilen erkeklerdir.

mesela ayak bilekleri.
bilek ince fakat ayakkabı numarası büyükse futbolu iyi oynayamaz.
Hele de ince uzun parmaklıysa çok hoş görünebilen erkektir. Tabii aynısı kadınlarda da geçerlidir.
(bkz: emmanuel adebayor)
hırsızlık için biçilmiş kaftandır. o ince bilekle o eli bırak kadının cebine kadının götüne soksan ruhu duymaz.
dahil olduğum erkeklerdir, hem el hem ayak bileklerim çok ince.
1.80 boy ve gayet iri cüsse ile içinde olduğum grup. Millet şok oluyor lan o vücutta o el ne diye.
zayıf erkeklerdir.
(bkz: ben)
bendenizi de yazabilirsiniz bu gruba. yalnız omuzlar geniş, 1.85 boy, 90 kilo ama kız gibi bilekler. gerçi ben şikayetçi değilim ama dalga konusu olmanız muhtemel. bazen kızlar da beğenebiliyor o da avantajı olsun. ince bilekli kollar , narin el, sihirli parmaklar sonuçta.
el ayak fetişlerini heyecanlandıran bir başlık olmuş zannımca. aman diyim beyler kazaya kurban gitmeyin.
beni almanız gereken grup. bilek güreşinde de bayağı zorlanır bunlar.