bugün

ilk olarak fena halde kınıyorum bu ergenleri.

tamam bıyıkların terliyordu ve bulunduğun mekana ait olmadığını düşünüyordun. yapacağın en doğru şeyin, yaz güneşi alnında simsiyah bir kıridıl of fiyıl tişörtü giymek ve altınada siyahlığı ile doğru orantılı kalınlıkta bir pantalon geçirmek olduğunu zannediyordun. bombok ve ucuz şarap kokulu kusuk yaşantına katabildiğin en müthiş aktivite, düğün salonlarında düzenlenen ve senin gibi zibidilerden ikişer üçer milyon toplayarak akşamki çorbasını çıkartan pespaye ambelelerin düzenlediği det/blek metal konserleri oluyordu öyle değil mi?

tamam koçum! buraya kadar anlarım her şeyi de, bak kaç yaşına geldin. forumlarda çevrene sımayliler de dağıtıyorsun. ama bir "moderat" , bir "xploding plastix" hatta bir "dj tiesto" dinlemiyorsan ben senin alnını karışlarım lan! nasıl yapıldığını bilmiyorum ama çok zor, kötü ve fena olabileceğini tahmin ediyorum en azından.

çıkar artık o pis kokulu siyah tişörtü. kızlar seni beğenmiyor artık...
müziğin saf ve emekle yapılmasını seven kişidir.aynı zamanda bilgisayar zımbırtısıyla yapılan müzik insanın sadece beynini yıkamaya yarar.oysa bir ensturman çalabilmek insanın kendi benliğini bulmasını sağlar.