bugün

Cevaplamanızı istediğim sorudur.
Teoride yok, pratikte vardır.
teoride var, pratikte olamaz.
imkansız diye bir şey yoktur sadece zamanımı alır;););););;));:)₺;
Sen acun Ilıcalı kadar zengin olacağını düşünebiliyorsan yoktur.
sabrın bittiği yerde artık imkansız geliyor sana.azcık daha sabretsen belki olacak ama biz de insanız yoruluyoruz tabi.
Kesinlikle vardır.

En basitinden, popüler ve alımlı bir kızla sokaktaki kartoncunun birlikte olması gibi..

Anlayamayız anlayamazlar.
bu hayatta bir tek ölüme müdahale etmek imkansız onun dışında her şey mümkündür ne zor olsa da.
kesinlikle var.
vardır tabiyetle. hadi dilini menisküsüne değdir. oluyor mu? olmyor.
işte bu imkansız.
Vardır tabii ki ama nerede vasıfsız, kac yaşına gelip bir baltaya sap olamamış insanlarla konuşsam imkansız diye bir şeyin olmadığını savunur.

istese aslında yaparmışmış... yapardın da o yüzden bu kendine bu boktan hayatı sectin öyle mi? diyesim geliyor susuyorum..

Cahilin hayal gücü sinirsiz sahiden.
Alison Tyler gibi bir piliç benimle yatmadığı sürece bende var olduğuna inanmıyorum.
vardir. mesela castin biberin sag dasagini tras edemezsin.
benim hayatımda var. baştan pes etmişim çünkü ben, gözümde büyüp mümkünü de imkansız kılmazsam rahat batıyor. ne diyordum, imkansız var.
aslında vardır. ama biz genelde; imkansız değilmiş , imkansız diye bir şey yoktur , sadece zaman alır gibi lafları, yapılan işi başardıktan sonra söylüyoruz. tabii ilk önce kendini inandıranları da var tabii.
bir de ucu çok açık, geniş yerlere varılabilecek bir soru. çünkü bir de; senin kendi nezninde , özelinde; hayatta öyle bir şey yapmam diyebileceğin, kendine göre oluşturduğun imkansız şeyler vardır. hesapta veya gerçekten. orası ayrı.
vardır.ölüyü canlandırabilirmisin.konu kapanmıştır.
Bir şeyin imkansız olması imkansızdır.
elbette vardır oluyosa imkansız değildir zaten ..
Vardır. Bazen bazı şeylerin imkansız olması gerekir çünkü.
izin verdiğiniz sürece vardır.