bugün

görsel
görüldüğü üzere asla inkar edilemeyecek gerçektir. ama gizli yapıyorlar. abd, alamanya, israil, faiz, robot, ermeni ve dolar lobileri projeyi çalabilir diye. gizli anladın mı ? büyük oyun var çünkü, evet.

açıklamaya dönersek, geleceğin din görevlileri yani imamlarımızın yaptığı mübarek kutsal eserdir. kendisini türbe, zikir, üfürme, rivayet, zikir teorilerinin pratiğe camide dökülmesiyle oluşmuştur. çok büyük emek var.
cami de üretildi fakat içinde 16 tane cami var, yapay kabe maketi var, kıble bulucu (uzayda kıbleyi bulmak bak güzel konu), 7/24 a tv radyo ve televizyon yayını var, kız/erkek ayrı havuz var.
silah olarak da 1000000 km menzili olan güdümlü asa teknolojisi var. daha fazla detay vermek istemiyorum.
(bkz: imam hatipler bu ülkenin gözbebeği olacak) demişti birileri işte bu kanıtı.

ayrıca diyanet işlerinin yüz milyarlarca tl lik bütçesini sorgulayan, kafir, kefere, başı açıklar, laikler, ataizlere bu kapak olsun.

not : şaka lan şaka, age of empires'da monk lar ne yapıyorsa bunlar onu yapıyor ama sadece kendilerine. monk daha op.
kaptanı ve personeli badem bıyıklı olacak gemidir. gemide kadın çalışanlar için ayrı bir bölme olur kuvvetle ihtimal. başka gemilerle veya merkez ile irtibata geçildiğinde karşıdaki kadınsa görüntü mozaikli olur vs. falan işte.
Onlar ancak maket yaparlar kimse kandırmasın kendini. imam hatipler kapatılsın.
Yakıt olarak dua kullanır.
ya üff keşke ben de imam hatipli olsabilseydim egehdhddlf.

organik hoşaf da var mıymış bari.
selam, ekteki geminin neden yeşil olduğu kafamı epey kurcaladı. araştırdım ve bir baktım ki eyy mübarek, yeşil islam dininin rengiymiş o yüzden imam kardeşlerim gemiyi yeşil yapıp dünyaya mesaj vermişler.
allah onlardan razı olsun.