bugün

herkese tek tek çemberimde gül oya söyletilirdi. çarşamba sabahtan olduğu için derslere gitmezdim bir de blok flüt vardı lisede de kurtulamadığım..
(bkz: hatırlamak istemiyorum)
"Bilal oğlan" dır. Çok çekmiştim.
pazara gidelim bir tavuk alalım, pazara gidip bir tavuk alıp ne yapalım? happuru happuru, şappuru şappuru yiyelim.

Bilinç altıma nasıl yerleşmişse 12-13 yıl oldu hala arada dilime dolanır. Kurtulmak istiyorum bu ızdıraptan...
mi re do fa mi la
la si do fa mi re.

aklımdan çıkmıyor amk.
ankara izmir gelibolu van..

amk bunları öğrenmek zorundamıydım ben.
yamaha flüt.
hiçbir zaman okumayı başaramadığım notalar ve nefret ettiğim nota çalışması kağıtları.
Çalınamayan flüt.Sıra sana geldiğinde çalan kurtarıcı zil.
(bkz: caddelerde rüzgar)
işte bir sabah erken masal böyle başlamış
delikanlı genç kıza iskelede rastlamış
bakışmışlar göz göze gören kimse olmamış
fakat denizde dalga dans etmeye başlamış

lay lay lay lalalallalayyyy lay lay lay lay laaaayyyyy.
Burnuyla flüt çalmaya çalışan insanlar. (bkz: ben değil bir arkadaş)
la la sol la la sol fa sol fa sol la la sol. kalanlardan biri bu. al sa ta rım bal sa ta rım us tam öl müş ben sa ta rım.
MANASTIRIN ORTASINDA

https://www.youtube.com/watch?v=nSOLA5QfRpw
ilkokulda müzik dersi yoktu bizim. müziksiz büyüdük.*do re re re mi miiiii faaaa sol laaa siii do!
Sol mi mi - fa re re- do re mi fa - sol sol sol.
Ses veriyorum korkmaaa, birr kiii üççç korkmaaa sönmezzz...
müzik odasında org vardı. hoca orgla çalardı. biz de fülütle eşlik ederdik hocaya. bir de burnuyla fülüt çalan onur diye bir çocuk vardı.
Flüt ile "bir şarkısın sen ömür boyu sürecek" diye sürüp giden anlam dolu şarkıdır aklımda kalan.
illa fülüt çaldırmaya çalışan o.ç. müzik hocası.
bas gaza aşkım bas gaza,
ölürüm hasretinle,
ceza mı bu çektiğim çile miii....
ögretmenim sesimin rafet el romana benzedigini soylemisti hala da soyluyolar bende soylemeye devam ediyorum.
ulaş diye bir müzik hocamız vardı. burdan da ona çok çok selam olsun !

kızların dibi düşerdi hocaya, ayrıca çok da kafa adamdı sağolsun, rockçuydu. bi zamanlar grubu falanda varmış hatta.

herşeyden önce bize, kulak zevki kattı, gitar'a onun sayesinde heves edip başladım..

rock müziğini sevdik vesselam, bi aralar çok da metal dinledik. şimdi kaldıramıyorum metal dinlemeyi, daha soft takılıyoruz bu aralar. blues , ne bileyim alternatif rock, anadolu rock gibisinden..
Ilkokul hocam muzik derslerinde siniftan gonullu kisileri tahtaya kaldirirdi hep neredeyse butun sinif arkadaslarim cikmislardi o kara tahtanin onune,bense hic gonullu olamamistim utancimdan,sesimin nasil birseye benzediginden de haberim yoktu ayrica.

Bugun ise hayallerimde sahnelerde olmak omrumun geri kalanini muzige adamak var nereden nereye.
zorla kaldırılıp şarkı söyletildiğim faşizm içerikli dakikalar.
An ka ra - ka ra man.