bugün

ilkokul mezunlarını cahil olarak nitelemek terbiyesizliktir. okumu$ cahiller varken hem de. yakı$tıramadım sana morg.
bence sorun mecliste bulunanların ilkokul mezunu olması değildir onların siyasal bilimler, adalet ,hukuk gibi alanlarda eğitim almamış olmalarıdır.mühendisler,sınıf öğretmenleri,mali müşavirler ve sayabilceğimiz bir çok meslekten insanın orda olması buna karşı çıkarım herkes kendi işini yapsa böyle büyük sıkıntılar doğmaz kanımca.
şu anda mevcut olan 9861 adayın % 16 sı ilkokul mezunuymuş. kıroyum ama para bende durumunun açık bir göstergesi.
Kesinlikle hepsi de hdp ve akplidir.
mecliste yan gelip yatıp, sadece el kaldırıp indiren bir zümre için bu mezuniyet çok bile

düşüncesi uyandıran adaylardır.
chp den az olan adaylardır.

gözünüzü sikeyim başka bişey demiyorum
türkiye'nin önemli bir oranı cahil zaten. cahil kesimi kim temsil edecek? bardağın dolu ve talihsiz tarafı...
cahil insanların ülkeyi sömürmek için torpille geldikleri konum.
(bkz: milletvekili)
Nasil olunuyodu milletvekili? Okulu bırakıyorum da.
hakan şükürde bunlardan biridir ilkokul mezunu olarak.
(bkz: 2015 ak parti milletvekili adaylarının 17 özelliği)
Şu an mecliste var mıdır bilmiyorum ancak çevremde öğretmen olmak isteyenleri görünce şaşırıyorum. Adam ilkokul, ortaokul, lise, üniversiteyi bitirmiş arkasından gk,gy, eğitim bilimleri, öabt sınavlarına girmiş daha sonra mülakatı geçmiş şimdi de aday öğretmenliğinin kaldırılması için tekrar sınava hazırlanması gerekiyorken o da yetmemiş üstüne yüksek lisans yapması da istenmiş madem buraya kadar geldim bari yds'ye de gireyim demiş diyenler varken ülkenin kaderi ilkokul mezunlarına mı bırakılır?