bugün

beles elektrik ve su kullanmak isteyecekleri kesin.
Şamil Tayyar, Suriyeli değil mi?
Pek yakın gelecekte, belki de vatandaşlık hakkı tanındıktan sonraki ilk seçimde seçilecek milletvekilidir. Cumhurbaskani ne kadar kendi menfaatleri için suriyeli mültecilere vatandaslik verecek olsa da iclerinde arap milliyetciligi -tıpkı kurtlerde oldugu gibi- (bkz: turgut özal) alevlenerek akp ile değil, yeni bir oluşum ile milletvekili seçilecektir. Çünkü akp bile onlar icin fazla seküler bir dusunce yapisina sahiptir. Belki de iclerinden bir kısım sivrilerek, mecliste pkk destekcisi bir parti yetmiyormus gibi isid destekcisi bir parti olusturacaklar. Kisacasi olan yine sana bana olacak, bir seyleri degistirmeye kimsenin gotu yemedigi icin gecmis olsun diyelim simdiden.
15k+ maaş alacaktır.
kilisten çıkacaktır. sonra hatay ve antep diye tahmin ediyorum.
kiliste türk kalmadı lan.
Akape'den çıkacaktır.
Zaten hepsi arapperest, pek farketmiyor yani.
ingiltere'de eğitim, sağlık, maliye, içişleri bakanları pakistanlı, hintli falan. hiç şüphesiz ki demokrasimiz ingiltere dömokrasisinden daha aşağı değildir.
yetişmiş ve ingiltere'nin çağırdığı kişilerle geçici koruma kapsamındakiler kıyaslanamaz.
ingiltere'de hindi başbakan görünce akla takılan olasılık.

kimse demokrasimizi test etmeye kalkmasın.
bir sonraki seçimde yapılacak olandır. hatta yarışa girerler. tıpkı romen milletvekilleri gibi.
Yakında ebeni de...