bugün

icine bosalmak. tek mal ben olamam itiraf edin amk.
deliği tuturmak için maktülden yardım almak, .

edit: bütün kızlar uyuyor dimi.
geçen sene göz gözü görmeyen açık bir alanda eskort tutmuştum, aceleden delikleri şaşırmıştım hatun sövüp kaçmıştı. neyseki gözümüze biber gazı yemedik.
(bkz: sevgiliye yanlışlıkla kafa atmak)
Hadi itiraf Edin çorabı çıkardınız. Gelmiş seviştim diyerek işteş fiil kullanıyorlar bir de.
Kızla farklı bir pozisyona geçmek isterken yere düşmek.
ilk sevişmede doğal olarak erken boşalmıştım ama bu mallık sayılmaz. Erken dediğim, girer girmez bir iki ileri geri yapıp boşalırım sanıyordum yine 40-50 saniye sürmüştü.

Kızın vajina deliğini bulamamıştım dudaklar çok dolgundu oral falan yaparken deliğin hangisi olduğunu anlamaya çalışıyordum. Neyse kız altta öpüşürken deliği bulmak istediğimde epey bi bocaladım. Sonra anladım ki deliği zaten çok küçükmüş ve çok zor girdi. Bakire değildi ama pek ilişki yaşamamış belli. O deliği bulmak için vajinanın ustünden altına doğru başını bastıra bastıra sürtmüştüm. Neresiyse girsin artık diye. Ne yapıyorsun sen demişti adgasgh.
sevişmeden evvel bir sürü pozisyon hayal edip, sevişirken yapmayı unutmak.
seviyordum dokunamadım amına koyum. beni aldattığı için ondan intikam almak istedim hiçbirşey olmamış gibi davranıp ilk defa eve getirdim istemeyerek de olsa onu bırakacaktım sevişip siktir edecektim ben sözde bunlar ki bana göre şeyler değildi zorladım kendimi. kıyamadım amına koyum oldu mu ya kıyamadım dokunmaya çekindim öpmeye korktum yattık beraber sarıldım sadece elini tuttum film izledik bütün ruh dengemi bozdu istemeyerek ayrıldım sonra engel olmak istedim sarıldım saçlarına ve ayrıldım güçlü olmak zorundayım.