bugün

Dünyanın en salak saçma yargısıdır.

Neymiş tatmin olmazmış, acemiymiş, tecrübe şartmış. Kadınıyla erkeğiyle avrupa godoşluk endeksinin bile amına koyduk tur bindirdik son yıllarda.

Ulan seni guiness yetkilisi mi izleyecek ilk gece? bu ne performans aşkı bu ne profesyonellik ihtiyacıdır ya.

Kızın babası madalya mı takacak? Damadın anası şilt mi verecek?

Birlikte keşfedin işte ne kadar güzel ne kadar manalı bişi, zamanla ustalaşın, takım olun, klas orgazmlarda yüzüğünüzü öpün, dizlerinizin üzerinde kayın, koyun bi mezdeke prezervatifi alnınıza yapıştırıp birbirinize bayılın...

Bu nedir babam ya... Herkes rocco herkes jenna..
ben de istemem.
seks hakkında hiçbir bilgisi olmayan iki insanın yaptığı şeyin adı seks olamaz... bu sebeple bir bakir ve bir bakirenin aynı yatakta olması kadar saçma bir durum yoktur.

olası yaşanabilecek durumlar;
1- Vajina iç duvarda yırtık
2- Penil fraktör ( penis kırılması )
3- klitorisde tahribat
4- kasık fıtığı
iki kişininde ilkiyse aşağı yukarı şöyle birşey çıkar ortaya.

görsel
Şurda 2 nesil önce çoğunluk ilk deneyimini tabular nedeniyle kendi gibi bakirler ile yaşadı. Var mı 7-8 cocuk yapan büyğkanne büyük babalarda penisi kırık vajinası yırtık? Düşmanını mı sikiyosun bu ne şiddet? Saçmalamakta üstünüze yok yeminle.

Desenize dürüstçe biz bi 8-10 yarak, amcık tanımadan emekliye ayırmak istemiyoruz.
bu ülkede 4*5 çocuk doğurduğu halde 1 kere bile orgazm olmamış, hatta hayatı boyunca hiç orgazm olmadan toprak olmuş milyonlarca kadın yaşadı, yaşıyor...

insanların cinselliği haydar dümenden öğrenmeye çalıştığı bir ülkedeyiz, biraz daha gerçekçi olun...

bizzat benim bildiğim en az 10 adet penil fraktör vakası var yeni evli çiflerin başına gelen...
vajina yırtıkları ve klitoris tahribatı ise inanılmaz derecede yaygın bir sorun...

bu ülkenin kadınlarının büyük bölümü ( 2 nesil öncesi özellikle ) firijit...bunun sebebi ise, kadın cinsel organı hakkında hiçbir fikri olmayan erkeklerle ilişki yaşamaları.

biraz araştırın, bizim ülkemiz, cinselliği kulaktan dolma tonla hurafeyle öğreten ve öğrenen insanlarla dolu...
Peki çözüm insanları eğiterek bilinçlendirmek mi, yoksa random sikiştirerek ustalaşmalarını mı sağlamak?

Ya da usta çırak ilişkisiyle bilenler bilmeyenleri mi siksin?

Bilerek bu argo ve seksist dili kullanıyorum ki anlaşılsın derdimiz, meşrulaştırılan cinsel farkındalık değil alenen gavatlıktır.
çözüm yıllar içinde anadolu topraklarında zaten üretilmiştir. hatta bunu konu alan filim bile çekildi..."eğreti gelin"

siz bu toprakları çok mu masum zannediyorsunuz bilmiyorum ama düşündüğünüz kadar masum insanlar yaşamıyor bu coğrafyada...
karım beni beğenmez falan aldatır ve bu acıya dayanamaz ibne olurum.
Deneyimli olmak, bilmektir.
Cinsellik fıtridir. En acemisi bile bir haftada ustalaşır. Tatminsizlik biraz da düşüncesizlik ve bencillik kaynaklı. Son seviye evveli, ön Hazırlık aşamasına yeterli düzeyde ve gereği kadar özen gösterilmemekte. Bazılarında Biraz da kişisel bakımsızlık nedenli. Eşler birbirlerini zamanla tanır. Kendilerini keşfetmeyi eşleriyle birlikte öğrenmeleri en doğalı en temizi ve sağlıklı olanı. Özellikle bazı kadınlarda görülen böyle bir takım rahatsızlıklar nedeniyle bu nevi bir fikriyat, tedavi filan da değildir. Zira her hastalığın helâl dairede mutlak surette tedavi yöntemleri var. Tıp bu konularda aciz değil. Bir müslümanın yapması gereken, baktı ki mutlu değil, En kötü ihtimal boşanır başka bir evlilik yapar. Yine de fuhşiyata yaklaşmaz. Haramdan Zinadan medet ummaz. Hele ki evlilik öncesi tüm yakın münasebetli ilişkiler nedamet pişmanlık hüsran ve ızdırap yüklü iken.

Şahsi düşüncem Başlık ana fikri (yazarı kastetmemekle birlikte dışarıda toplum içinde bunu kim dillendiriyor ise) kasıtlı. Mahremiyeti yok etmek için toplum içerisine zerkedilmiş evlilik dışı ilişkileri özendirici, nefsani arzularına zebun (köle) olmuş kişilerce öne sürülen ve rahmani bir tarafı olmayıp şeytanın ağzından konuşan günahkar insanların bahanesi ve fikriyatı. Zira bazı insanlar (hata yapanların hepsi değil, bir kısmı) kendi bozuk ahlaklarını etrafa yayma ve sirayet ettirme çabası içerisindedirler.

Evet bence de bu dünyanın en saçma ve salak önyargılarından biri.
sanki daha önceden deneyim yapsa karısının karşısına johnny sins olarak çıkıcak kıçımın kenarı.
Orospuluğunuza pezevenkliginize kılıf bulmayın.
bakir/bakire şekilde evlenmek istemeyen kişi beyanı...
burada ahkam kesen yazarların kaçı bakir/ bakire ?
bakir/bakire olmayanların kaçı evli veya dul ?
allah affetsin eniştemle yaşamak istemem diye okudum.
eğitim şart, işte o kadar ne demek yaşamam, yaşama mk. git 31 çek.
düğün bitmişşşş halaylar çekilmiş oyun havaları oynanmışş göbekler fırlatılmış haşat olmuşssun
kafanda hala erik dalı çalıyo yankılı hem de
düğün sonrası kilit kuzenlerle akrabalarla goygoylar kritikler
sonra işte baba evinde bi kahve sohbet muhabbet tam ortasında birdenbire

-ilk seks deneyimimi eşimle yaşamak istemem!
çayı kahveyi ağzından püskürtenler anlamayanlar falan
+neey??
-evet ilki eşimle olmasın!
+sen ne diyosun olm ne içirdiler bu çocuğa ??akif şunu bi götür elini yüzünü yıka!
-hayır hala iyiyim gayet iyiyim ilk deneyimim eşimle olmamalı, beni affedin ama
+bak haaallaaaa sus lan!
-amcamla olacak! evet duydunuz! ilkim amcam olmalı ! sonra eşim kaçmıyo zaten hallederiz bi şekilde
+haklısın hayatım çok mantıklı
+evet abi haklı çocuk..
e güzel olan kısmı bu iki tarafta acemice birbirini tanıya tanıya öğrenecek sevişmeyi, bir taraf profesyonelse sorgulanması gereken durum.