bugün

görsel

görsel

görsel

görsel

Twitter (X)'da bir kullanıcı ergenliğe adım atan kızları için ailesinin düzenlediği 'ilk regl partisi' kutlamasından görüntüleri paylaşınca ortalık karıştı. Kimisi olaya tepki gösterirken kimisi toplumsal cinsiyet eşitliğinden bahsetti. işte regl partisine gelen tepkiler...

https://onedio.com/haber/...78?ref=taboolaFeedOrganic
Darısı sana travel.
Sünnet partisi varsa ki var çük kesme partisi bu da normal sayılsın.
Herşeyde parti yapma saçmalığı başladı. Bir abartı çılgınlığı gidiyor. Bazı şeyleri kendi içinizde yasasaniz. Bu iş ilk yürüme, ilk konuşmaya kadar gider. Instagram ve internet çılgınlığı insanları bu hale getirdi.
Saçmalık olduğunu düşünmüyorum. Bir genç kızın hayatındaki bir adımı kendi yaş grubundakilerle kutlamasının kime zararı var? Sadece internete yükleyip adet oldum ov yes demek saçma.
Sünnet düğünü saçmalığını napıcaz be. bunu konuşan yok. iliklerimize kadar nüfuz etmiş bunun normal olduğu algısı. ilk regl partisi marjinal bir hareket. Ama erkelerin pipisini kesiyorlar diye düğünler yapılıyor, halaylar çekilıyorsa, bırakın da diğer tarafta da sıradan bir pasta ve limonatayla kutlama yapsın insanlar arkadaşım. Er kişinin pipisi kesiliyor diye yedi düvele yayın yaparken niye sorgulamadınız abi mahremiyeti. Yanlışsa hepsi yanlış. Bana göre hepsi saçmalık. Neler oluyor bize çığırtkanlığı da saçmalık.