bugün

Diye birşey var mı bilmiyorum ama benim düşüncem insan birisini tanıdıkça aşık olur.
O güzel duygular, o güzel atlara binip gittiler.
Ya aşk değil de, keşke az müslüman olsaydı.

Zaten aşk olamaz ben arada üç beş kişiye daha aşık olmuş bulundum. Ama ilk konuştuğumda da "ya ne tatlı çocuk" diye düşündüğümü hatırlıyorum. Hala da öyle düşünüyorum. ama böyle arkadaş gibi artık. Umarım mutlu olur.

Peşinen edit: bu aralar bir miktar zeka geriliği yaşıyorum, affola.
Aşk kadar kuvvetli olmasa da adını kullanan olaydır. Hoşlantıdır esasen ilerlerse aşka dönüşür ama bilemiyorum altan, Ben yavaş yavaş içe işleyenini tercih ederim.
o aşk değil hoşlanmadır. net.
görsellere deveciyi atan kimse siktirsin gitsin sözlükten. bi daha da gelmesin lütfen.
aşk mı? hoşlantıdan ileriye gidemeyecek bir şey bu. shakespeare, “beğendiğiniz bedenlere, beğendiğiniz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.” demiş. sanırım az ve öz ancak bu şekilde anlatılabilir.
Sirilsiklam derecesinde yasamak istedigim ask turudur. Gerci bu zamanda boyle bir sevda yasamak imkansiz gibi bir sey ama hayatta hersey olasi.
Hep bu başlığa entry girmek isterdim. Ben bunu yaşadım sözlük. Düğünde dans ederken bi anda biriyle göz göze geldim ve o gün bu gündür ben o adama aşığım. Aynı şekilde o da bana. Beraberiz ve çok güzel giden mi ilişkimiz var nazar değmesin. insanlar inanmayacak biliyorum ama bunlar oluyor cidden doğru zamanda, doğru yerde. Önyargılı olmayın hiçbir zaman , sevin.
umarım gelecek ki eşimle birbirimize ilk görüşte aşık oluruz.

t: bir temenni
Diye birşey var mı bilmiyorum ama benim düşüncem insan birisini tanıdıkça aşık olur sever.
ayakları yerden kesen his. çok güzeldir.
ilk görüşte hoşlanmadır o aşk ilk görüşte olmaz.
hoşlanmadır o hoşlanma. aşk olsa duramazdın.
ilk görüşte aşk var mı bilmem ama eşimi ilk gördüğüm anı çok net hatırlamak isterim, tabi eşim varsa.
Aşk tamamen kimyasal olduğu için ilk görüşte de olabilir.

işin manevi boyutu ise sevgi, bağlılık, aidiyet kavramlarına dahildir. Bunlar ise ilk görüşte vukû bulacak olaylar değil, vakit ve mekân paylaşarak vukû bulacak olaylardır.
yoktur.hoşlantı olur, beğenme olur aşk olmaz. çünkü aşk görmenin de ötesindedir.
çok yüzeysel geliyor birinin sadece dış görünüşüne aşk.
evet belki hislerinizde haklı olabilirsiniz ama yüzeysel amk.
bir doğa manzarası karşısında büyülenmenizde yüzeysel. ihtişamı karşısında küçük hissedip farklı hissiyatlara gir,yorsanız bilemem de tabi.
yoksa hiç sesini duymadığınız, tenini hissetmediğiniz, hiç bir konuda fikrini bilmediğiniz bir insanın nesine aşık olursun ki?
aynısı kaynımda var.
Venüsyenlere daha çok hitap eden. Çünkü güzellik ve görsellik.
kesinlikle dogru olamayacak turden bir onerme.
Vardir ben buna çok sahit oldum.
inandığım tek aşk biçimi. hayatımda iki kere ilk görüşte aşık oldum. biri 4 biri 2 yıl sürdü. nihayetinde bitiyor ilk görüşte mörüşte ama.
inamadıgım hede
begenidir o ve sen boslukta oldugun icin ask zannedersin
insan huyunu suyunu bilmedigi birine asık olamaz bence.
görsel
Hikaye. ilk görüşte beğenme olur aşk olmaz. Huyunu suyunu bilmediğin birinin kaşı gözü hoşuna gidebilir dahası imkansız. Aşkı bilmeyen yaşamamış olan, aşkı sevdayı iki bacak arasında arayanlar ise bunu ilk görüşte aşk diye yaftalarlar