bugün

Söylediğiniz yalanları unutmayın. Sonra her şey birbirine karışır.
(bkz: aldatmayın)
aldatma olayının bir gün ortaya çıkabilir olduğu hep aklınızın bir köşesinde olsun.
tüm kadınlar aynı dostlar; hepsinde dudak, meme, popo, kuku, bacak var gerek yok aldatmaya.
tavsiyelere aldırma, kimseyi aldatma.. hee illaki aldatacam diyorsan; yalanını iyi düşün, unutma; bir de klasik olarak, iş üstünde bile yakalansan, inkar et.. **
her gün nasıl davranıyorsanız o günde aynı şekilde davranın, sakın düzenli ilişkinize o gün daha fazla ilgi göstermeyin.
aldatmayın aldanmayın. illa boklu değneğin bir ucu size değecekse siz aldatılan olun. daha iyi.
Vicdan yapmayin koyun gotune rahvan gitsin. Sizden degerli mi amg dingil nasilsa sikip atacak hayatinizi.
sonra pişman olduğunuz da kesinlikle özür dilemeyin. onun haberi olsun olmasın bunu yaptığınız için üzülmeyin. bir aptallık yaptınız ve bitti. devam edin. önemli olan bir daha yapmamak. aldatacak göt var ise aldatın. hele hele sevgili olduğunuz kişiyi seven erkekler buna rahmen aldatıyor. kendimden örnekliyorum. kesinlikle dikkatli olun yoksa sevdiğiniz kızı kaçırırsınız. son olarak hevesiniz bittiyse bırakın kimse kullanılmak istemez. ha illah aldatma potansiyeliniz var ise göz ile aldatın. kızları kesin işyeri olsun okul olsun günlerce, haftalarca hatta aylarca ne ayı 1 sene boyunca hep kesin. kız aptal gibi gelip açılmanızı beklesin sonra pes etsin o size teklif etsin ve reddedin sevgilim var diye. sonra egonuz şuan ki sevgilinizin yanında abartılı şekilde artsın. yeter amına koyim.
-ben bir hata yaptım arkadaşlar. 1 değil ama yaptım işte. artık hata olduğunun farkındayım.
cinsiyetiniz farketmez artık orospusunuz. yeni isminize alışmaya çalışın.
gelin yol yakınken dönün.
Aldatmayın amkdır. dır yazıyorumdur da silinmesindir.
Hiçbir gün ortaya çıkmasa mahşer günü çıkacak gerçektir.
Abdest alın la belki iki gram başınıza gelir aklınız.
karşınızdaki insanı aldatıp içindeki güzel duyguları yok etmeyin.
Pişman olacaksınız, yapmayın.
eden bulur dünyası oldugunu unutmayıp ilerde daha beter şekilde başınıza gelecegini unutmayın! üzmek isterken ciddi düşündügünüz biri tarafından aldatılır, kafanızı taşlara vurursunuz, zamanında keşke aldatmasaydım dersiniz. bazıları o kadar temiz kalplidir ki belki uzunca bir süre ilişkiniz olmayabilir..
1) olasilik analizleri icin minik egzersizler yapin. 2) telefon konismalarinda anahtar kelimelerden olusan cumleler kurun. 3) kisiliginizi kage bunsin non jutsu ile iki ve daha fazla parcaya ayirabilin. 4) facebook ve tweetter gibi mecralardan uzak durun. Uzak durmayacaksaniz da risk yonetimi icin level atlamaya hazir olun. 5) soylediginiz yalanlarin icinde mutlaka gercekler olmasi gerektigini unutmayin. Kisacasi; yazin. En azindan mansiyon alacak kadar yazmalisiniz yoksa sicmak ve uzerine bayrak diregi dikmek kacinilmazdir. 6) farkli hobileriniz mevcut olsun yoksa isiniz zor. Hatta bazilarinda basarili olmak ciddi avantaj saglar. 7) otis abi yi okuyup gaza gelmeyin potansiyelinizi bilin 8) kendinizide aldattiginizin farkinda olun yoksa ciddi travmalar yasayabilirsiniz. 9) sucluluk duygusu dogal bir histir ama hayatinizi adayabileceginiz birinin varliginin arayisi kisisel labrotuvar uretimi duygudur. Dolayisiyla papayayla sutlu nuriye yi birbirime karistirmayin. 10) bsg.
gereği yoktur. git konuş sevgilinle, ben başkasından da hoşlanıyorum de. Ya da başak bedenler tanımak istiyorum de, 1000 de 1 de olsa belki üçlü yapma şansın olur, olmazsa da en azından dürüst kalmış olursun
görsel
Aldatmak karakteri bozuk insanların işidir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri karşınızdakine yapmayın. Hele bu sevdiğiniz kadınsa asla yapmayın..