bugün

Traş kolonyası kadar etkili değildir.
parası yoktur olabilir.
hiç yoktan iyidir yapacak bir şey yok belki de fakirdir fazla takmayalım.
hepiniz zaten koku diye misk sürüp, smokinle gezip, bmwye biniyorsunuz ya.

parası yoktur, olamaz mı amına koyim.
(bkz: boyutudeğilişleviönemli)
Yaz günü iğrenç kokar.
O 5 liralık dediğiniz parfüme a a parfümün de ne güzelmiş demezse bi şey bilmiyorum.
Sanki kızımız da hemen anlayacak hee.

\"Mıhh mıhh mahmuut sen 5 liralık parfüm mü sıkıyoson benim yanımdaa. Allah belanı verseeen.\"

Normal erkektir.
fukaradır.

Hayalarına tekme atıp gönderin kızlar, o sizi doyuramaz, ama ben öylemiyim?
Zaten o parfumu kullandiktan iki saniye sonra ucacagi icin hic sikmamasi daha mantiklidir, bes lirasi da cebinde kalir.
parfüm şişesini kaç liraya almışsa sıktığı puf sayısı ile orantı yaparak kullanır.
''bugün kız ile buluşacağım 12 puf yeter hmm 5 lira oluyor, ekonomik.''
birilerini etkilemek için fazla para harcamasina gerek olmadığını bilen erkektir.
yaptım bir sefer ben kız begenmisti ama * kokusu güzelce ise sıkıntı yok bence.
ya parfüm kullanmasın ya da gelmesindir. pahalı parfüm alamıyor olması eleştirilemez tabi ancak dediğim gibi hiç kullanmasın. rolon kullanın beyler. pis kokmayın yeter.
fakir erkektir.

2.5 liraya kalem parfümler var amk 5 lira ne lan.
Deofobili erkeğe göre bi level ilerdedir.
3 gün kalıyomuş diyola. tarım bakanlığı onaylı.
Kapı önüne çıktığında hiç parfüm sıkmamış erkek gibi olacaktır. Çünkü Maksimum kalıcılık 10 metre mesafedir.
yellenerek gitmesinin daha hayırlı sonuçlanacağı kaçınılmaz olan erkektir. üçün beşin lafını yapma, tencereden pilav kazıma.
(bkz: akıllı ol canımı ye)
doğru sahte parfüm seçimi yapmışsa, partneri köpek olsa anlayamayacak, iktisatlı erkektir.
kokusu beş para eden erkektir .
en azından 2 liralık deodorant sıkıp gitmemiştir.
ayni sahis 5 lira yerine 15 lira vererek d&p den parfum alabilir.hem daha kalici olur hem de orijinaline cok daha yakin.
ilk buluşmaya parfüm sıkıp, ikinci buluşmaya sıkmadan giden erkekse sikilmesi gerekir.
Eleştiri içerikli başlığa sahip bir konu muhtemelen verilen cevaplar karşısında bir süre sözlükden uzaklaşmak istenebilir.