bugün

fazla umursamayan erkektir ve takmayan erkektir yada parası yoktur.
5 liralık çantayı takıp milyon dolarlık tavır sergileyen kızın yanında; candır!
parfümün kokusu yolda uçup gideceği için pek de fark etmeyecek durumdur.

not: iş başvurularında ceviz kokulu parfüm sıkın lan. iş vereni %70 oranında etkilemeyi başarırsınız böylece. alın benden size tavsiye gece gece.
maddi açıdan durumu kötü olan erkektir. En azından parfüm sıkmıştıp. Yadırgamamak gerekir.
ne güzel, samimi erkektir.
hem ilk buluşmaya parfümün fiyatını, kalitesini kokusundan ölçecek derece eğitimli bir k9 için gittiği için pişmanlık da yaşayabilir...
ilk buluşmada her şeyden önce kullanılan parfümün ederine bakacak hatunlar çoğunlukta olduğu için devamlı surette kaybedecek erkektir.
fakirim işte beni böyle kabul et edeceksen imajı oluşturmaya çalışan gönlü zengin erkektir.
(bkz: üç gün kalıcı sağlık bakanlığı onaylı 5 tl)
Hiç sıkmasın daha hayırlıdır.
Samimiyetine sarililasi adamdir.

Ya siz hiyar misiniz? Adam sizinle bulusmak icin ozenmis, gitmis parfum almis. 5 lirasi mi var bu isin. ne kadar ayip yahu.

ben 200 liralik parfume 48 ay taksit yaptiran, bitmesin diye sıkmaya insanlar da tanidim. yani hepiniz mi sadrazam torunusunuz anlamiyorum ki.
750 bin liralık saat takan erkekten çok daha onurludur. 750 bin liralık saat takan yok mu sanıyorsunuz?
demek ki imkanlarının el verdiği en iyi şekilde hazırlanan erkektir. candır. Şu maddiyat üzerine kurulu dünyada parlayan bir ışıktır.
fakirdir.
Çulsuz ama buna rağmen bakımlıdır.
Oda parfümünden iyidir.
bir farfüme 500 lira vermeyen akıllı erkektir.
iyi yapmış erkektir. siz güzel parfüm kokan erkeği buldunuz da 5 Lirasına mı bakıyorsunuz? hem nerden bileceksiniz amk. senin o 5 liralık parfüm dediğin konsantre koku + alkol. yeteri kadar sıktığında da bir buluşmada seni idare edebilecek kadar kalıcı olabilir.
5 liraya aldığı parfümün 3 gün kalıcı olacağını sanan erkektir. fazla üstüne gitmemek lazım.
maddi durumu yerinde olmayan insandır.

500 lira verip 3 sene ödeyeceğine 5 lirayla günü kurtarabilir.
az para biriktirip 20 liralık rebul alsa çok daha iyi olacaktır.
bargello parfümü mağduru erkektir.
tüm çiftler aynı kokuyor.
5 liraya bir alana bir bedava olanlardan almıştır.
yakışıklıysa normaldir.
iğrenç kokar , 5 liralık parfümler terle karışınca mide bulandırır.
parası azdır, kıza mahcup olmamak adına fedakarlık yapmıştır. işte böyle ince düşünen garibanlara da aç hanzo kızlar düşer buna da kaderin cilvesi denir.
(bkz: ince düşünene kalın girer)