bugün

gün fazladır. saatler yeterlıdir.
Cumartesi aksam alindiysa numara, pazartesi aksami mesaj atmak iyidir ya da p.tsi-sali sabahi gunaydin mesaji. cok uzatmamak lazim derken cok da sikbogaz etmemeli.
Ayrıldıktan sonra msj atılması gereken sorunsaldır. Kız milleti öyle günlerce bekletilmeye gelmez.
o gece mesaj atılmadıysa kız tarafı buluşmanın erkek tarafından kötü geçtiğini düşünülebilir aman diyim. fazla bekletilmeden aranmalı.
Özlediğin zaman en ideal zamandır. Özledim seni şeklinde aranırsa samimiyet artar.
Erkek eğer buluşmadan sonra evlere gidilince mesaj atmıyosa olmaz o iş.
Eve bırakmayabilir ama "eve vardın mı" diye sorulmalı yoksa nanay.
ooo gençler de hiç iş yordam bilmiyo he. En az bi sene geçecek ki sakatlık çıkmasın.
(bkz: Ben değil de bi arkadaş)
Aranmamalı. Bırakın o arasın.
içine geldiğinde ara... bu işler kayda kurala bağlı olmaz. kendimizi bu kadar sıktığımızdan dolayı 100 senede bir adım ileri gidemedik kadın-erkek ilişkilerinde.
ya bu kadar mı vahim gençlerin durumu? çok basit, kimseye sormasın, içinden geldiği gibi davransın. nedir bu hesap kitap derdiniz? siz de darlandırmayın sol frame i!
Egoist, kasinti davranmanin bir anlami yok bence, hissettigin an ara
(bkz: saniyesinde aramazsan fevkalade)
Ne günü ya 1 saat içinde arandı arandı yoksa kaybeder.
Çok amerikan filmi izleyen gençlik sorunsalı. Hoşlandıysan kaçırma.
Bulusmadan sonra eve gittin mi diye mesaj atilmadiysa kiz ve kankalari durumu olumsuz karsilar.
O ask baslamadan biter
Biri durdursun la şunu. Kız nefeslensin.
Begendiysen hemen aramalisin.
en sevmediğim insan tipinin düşünce şekli bu.

hesaplı, kitaplı, bir sonraki adımı düşünen...içinizden geldiği gibi yapın. baktınız kendiniz olmanın karşılığı şımarmak oluyor, o zaman gardınızı alın.
Ergenler kafayi yemistir.*
Yav ara ara amk.
buluşulan kız beğenildiyse o akşam mesaj atmak gerekli.. ama buluşulan kız beğenilmediyse, hiç aramamak lazım.. buluşulan kız ateşliyse, hemen o gece eve atmak gerekli !
(bkz: beyler ben kızın numarasını kaybettim arayamıyorum)
40'ı çıkmadan aramak hem caiz değildir, hem de g*tü kalkar. yavaştan alsın arkadaşın, yolda görse bile görmezden gelsin.
arama bence seni seviyorum diye taahhütlü ihtarname yolla işin garanti olur evde yoksa bile muhtarlıktan alır .