bugün

ilk yarımını yerken ikinci yarım için sipariş verilirse mutluluğun ikiye katlanması garanti olan eylemdir. can boğazdan gelir arkadaş..
bence de garipsenmeyecek durum. iki taraf da seviyorsa ne varki bunda. hem cok daha samimi olur bence.
gençken yapmışlığım vardır.
ulan ne kokorecmis kokorec aşağı kokorec yukarı bahsi geçen seyde bağırsak.
öğrencilik dönemleri için normal hatta lüks bir durumdur. kokoreçin görece diğer sandviçlere göre pahalı olduğu gerçeği var.
samimi bir ortam oluştuğunun göstergesi sayılabilir.
Ben ciğer-tavuk karışık şiş ısmarlamıştım. 5 yıllık evliyiz.
O kızla buluşmalarin devamınin geleceğinin işaretidir.
üstüne bir de ayran ısmarlanır ve imtihan başlar. ayranın son yudumuyla kokoreçin son lokmasını denk getiriyorsa kız düğün hazırlıklarına başlanır.
ilk buluşmamda unkapanı pilavcısına götürmüştüm sonuç evlendik.bilseydim götürmezdim amk.
Bi iliskiden beklentim gercekten budur. Ilk bulusmada kokorec ismarlicak erkekle evlenirim.
ilk buluşmada kokoreç yiyen ve bundan mutlu olan kadınla evleneceğim. En son sevgilim vejeteryan dı çok çektirdi bu konularda.
Kokoreç sever bir bünyede ise, gönlünü fethettiniz bile.

Zaten yok efendim portakallı ördek, yok efendim nusr' et diye tutturuyorsa samimiyetinden şüphe edin.

Lahmacunu, döneri, kokoreçi, sosisliyi, simiti seven kızlardan zarar gelmez.

Sevin onları!
Bana Uyar !! Zaten birgün bizim kokoreççi abi.; Abla bu kızı bir kokoreççiye ver dedikten 20 saniye sonra vazgeçtim abla bu kokoreçlerin hepsine yer aç kalırlar karı koca demişti.

Kokoreç aşktır !!! Mirkelama selam olsun
Benimle aynı profilde bir kızsa işiniz zordur. Bu yaşıma kadar 1 kez kokoreç yedim ve o günün akşamı zehirlendim.