bugün

Aldatma anlamında dürüstlükse hiç tarzım değil. Harici dürüstlükse, asla her aklınızdan geçeni eşinize, sevgilinize söylemeyin. Bu kadın kısmı her büyük kavgada, o kavga konusunu değil, ondan önce sizi boşa düşürecek, suçlu çıkaracak her şeyi ortaya serer. Kadın için her can acıtıcı şey bir silahtıR, sonradan yüzünüze bakıp bakmayacağını dahi düşünmez. Amacı o an galip gelmektir.

Değer verdiğiniz bir kadın varsa ve uzun süre yanınızda kalmasını istiyorsanız, ağzınızdan çıkan her kelimeye dikkat edin ve onu dost gibi sevin, düşman gibi sır paylaşın..

Fakat, aldatmadığınız sürece kralsınızdır, böyle şeylere meyletmeyin..
Ilişkiler dürüstlükle yürür.
yürür demekle olmuyor nasıl yürür açıkla mantıklıysa herkes anlasın.
--spoiler--
yürür demekle olmuyor nasıl yürür açıkla mantıklıysa herkes anlasın.

--spoiler--

Kuran falan oku şekerim dürüstlüğün ne olduğunu anlamak için...hiç uğraşılmaz senin gibi tiplerle...ya da profesyonel yardım al, ben sözlükte böyle bi tespit sıçtım, beni size gönderdiler, de.

Dürüstlüğü açıklıycakmışım...haaaziktir lan, bilmiyosan zaten git kendini yük treninin altına at, öyle diil mi?...
Sadece ikili ilişkiler için geçerli değil, akla gelebilecek tüm insani ilişkiler için geçerli. Herkesin dış dünyaya karşı taktığı bir maske var. Eğer insanlar birbirlerinin zihnini okuyabilseydi herkes kendi varlığından dahi tiksinirdi.