bugün

şatafatlı iftar sofralarında orucunu açar gibi yapar.
cümle alemin bildiği ama kimsenin korkudan dillendiremediği olaydır.
hasta başbakandır. *
bir de 'orucumuzu açtık bugün de allah'a şükürler olsun' cümlesini kurduktan sonra her iftarda saatlerce konuşan başbakandır.
aslında oruç tutup tutmaması kimseyi ilgilendirmeyen başbakandır. Yalnız şu var oruçlu gibi görünen başbakandır işte bu sorgulanır.
ya işte böyle sakız olur. rakiplerinin gizlilikten çıkarılmış seks kasetleriyle aynı durum bu. onun sikişmesi nasıl onu ilgilendirirse bu durum da aynı olur. nefretin de bir adabı olmalı lan
Oruç tutmasının öte tarafta bir faydasını göremeyecek olan senegal başbakanıdır. Zira kendisi günahların en büyüğü olan "kul hakkı" yemekten yargılanacaktır. Yediği kul haklarını buraya yazmak isterdim ama sözlüğün veritabanı yetmez o kadar yazıya.
cehennemde yanması çoktan garantilenmiş olduğu için oruç tutup tutmaması çok da önemli olmayan başbakandır.
oruç tutuyorum yalanı söyleyip, gösterişli sofralarda iftar açan, sonrada mağdur edebiyatı yapan başbakan gibidir.
hatta bazı başbakanlar var ki, allah esirgesin, çalıyor, insanları öldürüyor, yalan söylüyor sonra müslümanım falan diyor.
siz atatürkü kullanıyor diye chpye oy verebilirsiniz ama ben oruç tutuyor diye başbakana oy vermem başarılrın devamı için veririm. girdi mi?
Tutsa bana mı tutacak tutmasa bana mı dediğim başbakandır. Sen ben tutsak da tutmasak da aynı bokun laciverdini yiyoruz iftarda. Heç gusura galmayın. Oruç tutmadan benden iyi "iftar" yapıyorsa oruçmuş gibi...

Amaan.
iftardan sonra da fitneci konuşmalar yaparak milleti birbirine düşürmeye çalışması ile iyice ayıp etmiş kişidir.
o iftar fitil fitil burnundan çıkar insanın, allah muhafaza.
ağır sara hastası, ilacını içmediği anda odun gibi yere yıkılan, vücudu titreyen sarsılan, ağzı köpüren gözleri dana gibi açılan ve altına sıçarak krizini atlatıp müşahede altına alınan uganda başreisidir. kendisine acil şifalar dilerim.