bugün

inanılmaz zeki,
çok kurnaz,
esprili,
anında değişebilen,
sevdi mi tam seven kişilerin burcudur.

ama en önemlisi;
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
anahtar kelimeleri zekâ ve hareketlilik olan zodyakın 3.burcudur.
Burçlar arasında bir sevimlilik abidesi olduğu düşünülür.

(bkz: selam)
benim sahip olduğum burç. içimde 2 tane benden var. biri sevişmek isterken biri osbir diyor. o derece bir kararsızdır burcum. ama severim kendilerini iyidir, geçinip gidiyoruz.
herşey düzeninde ve şahane giderken, siqerim lan böyle monoton hayatmı olur diyerek düzenin içine sıçmanızı sağlayan burçtur.
Kendimden biliyorum
Zeka, espri ve sevgi ile öne çıkan ender burçlardan.

Yalnız şöyle bir tersliği var. yakın hissettiğiniz kişiyi bir anda hayatınızdan çıkarabiliyor, Mutluyken mutsuz duruma düşebiliyorsunuz. Çevremde insan kalmadı amk.
Güvenilmeyecek burçlardan birisidir, zira içlerinde öyle insanlar var ki bugün savunduğu şeyi ertesi gün aksi şekilde yorumluyor. Çift karakterlidirler, ikinci bir kendileri vardır. Dıştan melek içten şeytan dediğimiz insanlar ikizler burcu olabilir ya da dışı şeytan içi melek.
En zekisi fazla soze gerek yok.
dunyadaki en berbat burc.
Benimdir o. Yazmak degil yasamak lazim. *
erkeğinin çok iyi seviştiği burç.
içine dahil olduğum burçtur. ve kıskananlarımız fazladır.
allahın belası burç. 3 tane kızdan ret yedim lan ben sırf burcum yüzünden!

yükselenim aslan dedim o da fayda etmedi. gerçi bu burcun verdiği zeka ve espri anlayışıyla iyi işler yaptık yine.
en şahanesinden bir burç.
- burcun ne?
+ ikizler.
- neresinden?
+ merkez.
hem zeki hem asil hem süper hem düper hem hem hem...böyle hem hemlerin burcudur kendisi. ben de tabi ki bu burcun üyesiyim. canım burcum benim, özelliğin ikiyüzlü olmakmış, öyle diyorlar. külliyen yalan. çok konuşuyormuşsun, aaa ne münasebet. bak işte bunlar hep çekememezlik.
Bugüne kadar bi faydasını göremediğim burç. Sadece kızların önyargıyla bakmasına sebep oldu.
bayanlarda için en sevdiğim kişinin, erkeklerde en sevmediğim kişinin burcudur. gerçi ikiside çekilmez, dediğim dedik, burnunun dikine giden insanlar.
mensubu olduğum burçtur kendileri. Herkesden küfür yer gibi dengesizsindir sen şimdi lafını duymaktan bıktığım burcum.
çift karakterli denilerek yaftalanmış anlaşılması zor bir burçtur. Ama azıcık çaba yahu! http://doganozcan.blogspo...kizler-size-ne-etmis.html
Zeki insanların burcu.

Yalnız birkaç eksisi var. Çoğunlukla ruh halimiz değişkenlik gösterdiğinden bir dediğimiz diğerini tutmuyor. Sabah sevdiğim kızdan akşam nefret edebiliyorum mesela.

Hee bu arada, ilişki öncesi burç soran olursa söylemeyin. cevap vermiyorlar.
önüne gelenin bok attığı burç. ne yaptılar ikizler size?
içinde bulunduğum burç grubudur. ben bile kendimi çözmekte zorlanıyorum karşı tarafların bizleri anlamaması çok normaldir.
aslında sevmediğim bir burç. dengesizlikleri var çünkü. adı üstünde ikizler hiç tanımadığın bir yanı var. buna rağmen tuhaf ama şu hayatta ruh ikizim olduğuna inandığım iki insanın burcu.
aşık olduğum adama ait burç.

aşık demeyelim de sevdiğim diyelim.

sevdiğim demeyelim de hoşlandığım diyebiliriz.

hoşlandığım değil de hay ben onun ağzına mk.
guvenmeden once sahsimi iki kere dusunduren burc. tanidigim butun ikizler burcu sahipleri illa ki bana bir soz vermis ve o sozu tutmamistir.