bugün

hiçbir şey! tek yapılacak şey ondan kaçmaktır, arkanıza bile bakmadan, kaçıp kurtulmaktır! ıyyyy, düşmanımın başına yarabbim!!!
masturbasyon yapılabilir. erkek sizin erkeğiniz bana ne ulan.

not: ikizler değilim.
hemen kacmalidir. kisiyi burca gore degerlendiren insandan kacmaktan kurtarir beni.
dikkat etmek.

(bkz: çapkındır diyolla)
"ayyy kaçmam lazımdı beniiiiimm" diyen gerizekalılardan değilseniz, çekiciliğinize ve aklınıza güveniyorsanız içten ve samimi şeyler olmalıdır bunlar. hayatına giren her insanla, özel anılar yaşamış olmaya bayılan bu erkek sizle de güzel anıları olsun diye elinden geleni yapacaktır. kolay elde edilip zor elde tutulan bir şey olduğu için buna yapılacaklar çok önemlidir. "aay benim kapasitem yetmez" diyenler kaçmaya devam etsinler, zorda kaldıklarında "sever de döver de" diye tarif ettikleri hanzo ruhlu sevdicekleri onları bekliyor.
hemen bir şeyler içmeye gidilmeli.
burç tahminlerime göre hayatımın erkeği ikizler burcu erkeği imiş ama başak burcu erkeğinden başkası çıkmıyor karşıma o yüzden kaçırmamak lazım. *
menemen yapılabilir, okey oynanabilir. yapılır da yapılır yani, hele ki kızsanız "hemen kaçarım" triplerine girmeyin. siz kimden kaçıyosunuz nan? klavye hanımefendileri!

ikizler burcu erkeğiyim diye demiyorum, ne kadar iyi özelliklerin yanında kol gibi kötü özelliklerimiz de olsa, şeytan tüyü var. en azından bende var. öyle "kaçarım" demekle olmuyor vesselam.
bu burç türünün özellikle kadınları aldatmaya çok yatkındır ve asla tatmin olmaz. hep daha fazlasını ister. uzak durmak gerekir.
kendini onun akışına bırakmaktır.

not:ikizler burcu erkeğiyim.