lamı cimi yok amk biraz ibne gibiler işte.
kararsız ve değişken oldukları doğrudur. Ani değişkenlikleri yüzünden duruma göre kıvıran yaftasını çok yemişlerdir. Halbuki durum öyle değil. Siz ikizler burcu olmayanlar, anlayamazsınız.
fazla zeki olmalarıdır. hepsi bundandır. ayrı dünyaların insanları onlar.
Değişken kibar kelimesinin arkasına sığınan hain diyoruz biz o 'şey'e.
Hiç kimse buraya gelip de ani karar veriyoruz ondan öyle alglanıyooğğğ demesin arkadaşlar. iki yıl en yakın arkadaş olarak kabul ettiği insana sırtını dönen. Dün gece aşkından ölüp gelecek planı yaparken sabahına anlaşamadığınıza ve bir geleceğiniz olamayacağına -somut ayrı nedenlerden dolayı- karar verebilen hain ve dahası göt insanlardır.
Güvenilmezdirler. Bencil oldukları için vefadan haberleri yoktur. Karakterleri böyle ama napalııığğğmmm.
kötülerden biraz, iyilerden çokça.

neyse beni tanıdılar siz devam edin muhabbete.
(bkz: sikici)
Burnu havada kendini dünyanın merkezinde gören sürekli ilgi onda olsun isteyen etrafını küçükseyen egoist.
her ne kadar burçlara inanmasam da gerçekten bu ikizler biraz "şey". kendilerinde kendilerinin bile anlayamayacağı bir kararsızlık hali mevcut ve bu kararsızlığın başı ve sonu yok sanırım. karşılaşmanız halinde kolaylıklar dileyerek kısa zamanda ortamdan koşarak uzaklaşmanızı tavsiye ediciim.
O bazı şeyler seni ilgilendirmez.
zekidir o "şey" kısmı. kafamız fazla mesai yapınca her iki konunun da artılarını eksilerini bi anlık görüp bi vazgeçeriz, bi ok deriz, fikirler arası gitgel yaparız ve biz en çok kendimize eziyet ederiz. o yüzden bizle uğraşacağınıza gidin bi kuytuda kendinizi becerin.
hasta hasta kızdırdınız beni yaaa.
ikizler burcu yazarların biraz "şey" yapacağı başlık.
iyi insanlarız ya. Bizi de sevin sözlük yazarları.
Azıcık şeyiz diye şey! Mi sandınız bizi.
Biraz değil a q.

Toptan gidik.
evet biraz mikemmel, biraz harika, biraz da muhteşem olması...
tarif edilemez bi şey..
tişikkirler.. ^^
karşı konulamaz derecede çekici.
Sorunlu olması.
Benim gibi yükseleni de ikizler ise oo ayva dadından yenir bu 4 kişilikli tekil şahısla.
Edit: Ok*z diye de hitap edebiliyor bağzı dostlarım.