bugün

Bu burcun erkeğine sabırdan evliyaya döndüyseniz bakın. Yoksa kaçın. O peşine düşer zaten. Yok sen onun peşine düşersen kaçar. Eğlenin, oynayın sonra bulduğunuz yerde bırakın.
Yükseleni, ay burcu felan kurtarabilir. Ciddi düşünürseniz önce doğum saatine kadar öğrenin sonra da iyi bir astroloğa gidin.
Edit: imla
abi ne kadar salak insanlarsınız siz ya? şurada yazılanları okudum utandım sizin adınıza.

şu burçlara inananlar tam salak cidden. sadece ne burcu olduğuma baktım bu güne kadar o da meraktan. evet ikizler burcuymuşum bu dediklerinizin hiçbirini de kabul etmiyorum. ahmaklığa bak arkadaş ya 20 gün önce doğsam karakterim bambaşka olacak bu dingillere göre. neyse bu kadar yazdığıma bile değmezsiniz.
ikizler burcu erkeğiyim demek nedir abi ya. kendinizi sırf bilmem ne ayının bilmem ne günü doğdunuz diye öyle kategorize ediyorsunuz. insan kişiliği bu kadar kolay belirlenebilir mi? bana kalırsa bu burç meselesi kişilik sahibi olmayanın kendini olmadığı bir kişilikte gösterme gayesidir.
Ne etti size bu ikizler erkeği, lan bi kere de düzgün şeyler yazan birisi çıksın ayıp ya.

Gayet efendi, ortama ayak uyduran adam gibi adamlardır.

Kendimden biliyorum.*
gayet delikanlı adamlarız.
Hareketli ve değişken yapılarıyla dikkat çekmemeleri mümkün değildir.Sonsuz bir öğrenme isteği içinde oldukları için çevrelerine asla kayıtsız kalmaları mümkün değildir. Etrafınızda her an eğlenceli bir ikizler görmeniz mümkündür. Aşk yaşantıları daima bir soru işareti olup, kendisi dahil hiç kimse onun ne yaptığı konusunda belli bir fikri yoktur. Yaşam boyunca çevresini sorgulamaktan vazgeçmeyen bu ilginç kişilerin peşine takıldığınız zaman asla sıkılmaz hatta fazlasıyla eğlenebilirsiniz. Bir ikizler babası dünyanın en tatlı kişisidir. Çocukları için inanılmaz zevkli bir oyun arkadaşıdır. Çocukları büyüdükleri zaman bile onlara arkadaş muamelesi yaparlar. Sürekli babaları ile beraber olmak isteyen çocukları , onu her zaman yanlarında bulamayabilirler, Çünkü sürekli seyahat etmekten hoşlanırlar. . Bugün ona en çılgın hediyeleri alabilirsiniz. Orijinal spor ayakkabılar, kaliteli bir güneş gözlüğü, renkli tişörtler, bluejeanler ve bir seyahat çantasına hayır demez.
ortamlarda dışlanan, ezilen, ötekileştirilen gruba mensup er kişisi. yahu ne etti size bu ikizler.
sayenizde her gün kulakları çınlayan burcun mensuplarıdır.

(bkz: ya sen beni niye çağırdın)
default olarak dünyaya seksi gelen erkeklerdir.
(bkz: ben)
görsel
Lütfen artık tüm dünya devletleri birleşip şu duruma el atsın, ebeveynler bilinçlensin, annelerin Haziran ayında doğum yapmaları yasaklansın, doktorlar önlemlerini alsın (ya sezaryenle erken alsınlar ya da bebeği biraz daha tutup postmature olarak geç doğurtsunlar), bilim adamları çalışsın gece gündüz...

Ben artık ikizler burcu erkeği görmek ve bunlara katlanmak istemiyorum yeter. Artık olanlar için çare yok. Topyekün toplanıp nehirlere dökülebilirler ve bunda vicdanen bir beis görmüyorum.
işte asıl mesele yapılan üremeler ve dünyaya gözlerini açan minnak ikizler burçları... Lütfen en azından hükümetimiz durumla yakından ilgilensin ki ülke cennet vatan olmanın hakkını verebilsin.

Edit: oo yiğit cengaver ikizler beylerimiz meydana çıkmış. Beyler bişi sorucam acaba bu dengesizliğiniz genetik mi yoksa özel çabanız mı?

Edit 2: hangi ikizler burcundan ne zarar görmüş olabilirim? Az saçmalayın lütfen. Bunlarla hiçbir ilişiğim, muhabbetim, münasebetim yoktur. Olamaz, olabilemez, olması teklif dahi edilemez.
''ilişkilerden çabuk sıkılmaları'' maddesi dışında kendimle çok özdeşleştiremediğim burcum. evet arkadaşlar bir şeyi elde ettikten sonra ondan sıkılıp daha iyisine yönelmek bu burcun en belirgin özelliği.
Ooo birileri yine ikizler tarafından incitilmiş galiba. Ulan ben de ikizlerim ama pırlanta gibi adamım, yükselene bakmak lazım yükselene bütün puştluk yükselende bence. O evler açılar filan önemli şeyler hep.
Kurban olun siz ikizler burcu erkeğine!

Beni deli etmeyin yakarım bu sözlüğü!
Etrafımdaki çoğu insan zor ve katlanılmaz olduğumu söyler . Ama hepsi de etrafımda olduğuna göre demek ki katlanmak için de bir sebepleri var .
Çok yüzlü olmaktan başka hiçbir özelliğimin uymadığı tür. O da insanlar ile daha iyi iletişim kurabilmek için yaptığım gerekli bir tavır.
Dünyanın en tatlış erkekleridirler.

Oy oy ne tatlıyım amk.
görsel
Sil şunu Eyüp bizi rezil ediyorsun.
eyup allah kahretsin seni sil sunu.
Eyüp kim amk.
bazı anlar çok mutlu bazı anlarda ise oldukça düşünceli ve mutsuz. bir anı bir anını tutmuyor maalesef. bazen ne istediğini de bilemiyor. çok kararsızlar.
Yine birini sikmis galiba bu ikizler burcu erkegi kac gundur hortluyor bu baslik. Ağlayıp aglayip entry giriyor hatunlar.
Her şey bir bakışla başlamıştı. Çok zeki entelektüel, farklı fikirleri olan çok dengesiz biriydi. Güzel zamanlar geçirdik. Sevdim, gerçekten sevdim. O da öyle gibiydi ama sadece gibiymiş. Bir şey hissetmiyormuş. O kadar merak etmesi, kıskanması, bakışları, davranışları hiçbir şey ifade etmiyormuş. Nasıl oluyor bir gün gözlerime uzun uzun bakıp gerçekten farklısın seninle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum, farklı insanları çok severim derken ertesi gün ben dindar insanım böyle olması daha iyi kendini kapat benim gibi demesi. Her şeyi sizmişsiniz gibi davranıp aslında hiçbir şey ifade etmediğinizi söyleyip gitmekte sakınca görmezler.
Beni çok üzdü be sözlük.
O kadar değişkenler ki tanımlamaya sığmazlar. Bir gün dediklerini ertesi gün yalanlarlar.
kadınların asla sevgili olmaya aday görmedikleri bir burç. istenmeyenler listesinde birinci.
Tatlı ki öyle böyle değil. Sempatik ve girişken. Kafaya taktı mı başaramayacağı iş yoktur ama hırslı değildir. Çok bilgili, çok kültürlü, okumayı sever, doğa sporlarını sever ama adrenaline çok yanaşmaz Sevdi mi tam sever... Sevmediğine ne yapar bilmem. Eğlenceli ve sosyaldir. Tam yaşanılası bir tiptir. Kızdı mı da fecidir. Kendisi biricik eşimdir.