bugün

uzak durulması gereken erkeklerdendir. dengesizin önde gidenidirler(sözüm sözlükten dışarı).hele ki yükseleni de öküzse gözüme bile gözükmesin bunlar.*
kendileri hakkında '' mükemmelin peşindedirler '' söylentisi tamamıyla sahtedir.

çünkü onlar zaten mükemmeldir.

benimde içinde bulunduğum bu şanslı gruba selam olsun.
dengesiz,haddini bilmeyen,gerçekten iki yüzlü(sayı çoğaltılabilir),fiziksel özelliklerinden başka bir erkeklik duygusu-onuru taşımayan,işe yaramaz erkek.
ayrıntıların efendisi.
en asil duyguların erkeğidir.*
buradaki yorumları okuyunca ne boktan bir adammışım dedirten burçtur. hatta günümü (10 hazitan) tutturmuş arkadaşın deyimiyle aşırı duygusalmışım. senden öğreneceğim çok şey var sözlük.

edit:insan beynine sahip olamayıpta eşşek beyni ile yetinenler tarafından sırf burcundan dolayı orospu çocukluğuyla bile itham edilebilmiş kişidir.
ikizler burcu kadınıyla en iyi anlaşabilecek burç erkeğidir.

Her genelleme yanlıştır düsturu burada geçerliliğini yitirir:

1.ikizler burcu kadını orospuluğa en meyilli kadındır. Ama çok iyi kamufle ederler.
2.ikizler burcu erkeği de orospu çocukluğuna en meyilli erkektir. Ama çok iyi kamufle ederler.
ne istediğini bilmeyen,bencil(sorsan çok düşünceli)vurdumduymaz insan topluluğuna verilen ad.
birlikte asla yola çıkılmaması gereken. bugün aşkını size haykıran kişi yarın sırtını döner gider, yapayalnız kalırsınız. he pişman olup dönerler; ama çok geç olur... ayrıca yüzeyseldirler, karşıdakilerin duyguları onlar için önem taşımaz.

karşılaştığım tüm ikizlerden -aşk babında- kazık yiyince böyle oldum, ben napiimm??
tutarsızlıkları kadınları çileden çıkaran burcun mensuplarıdır.
tanımadıkları insanların yanlışlarını çok kolay affederler ama tanıdıklarından gelen hataları affetmezler çünkü o hiç kimseye kolay kolay vermedikleri güvenlerine sahip insanların yaptıkları sarsar en fazla onları... kafası bozulursa ceketini alır çıkar gider, ya da aniden ve sessiz sedasız hayatınızdan yok olur.

karı - kız , aşk - meşk, sevgili - mevgili olaylarını fazla siklemezler. duygusaldırlar, hassastırlar aşık olmayı severler belki aşk acısı da çekerler ama dünyalarını döndüren şey asla gönül ilişkileri değildir. hem kendine hayran olup aynı zamanda kendsinden nefret eden tek erkek türü bunlardır. ruhsal durumları da bedenleri gibi sabit bir noktada durmaz, saniye saniye gezinir moddan moda akarlar: sabah güne başlarken şizofren, öğlen filozof ikindi vakti zıpçık fırlama götveren akşam arkadaşla birlikteyken efendi çocuk gece yatağa girerken zırdeli... yeni olana aşık, değişime bağımlıdırlar. asla unutmazlar fakat iyi - kötü tüm hatıraları gömmeyi tercih ederler. kazanamayacaklarını bile bile hep yanlış ata oynarlar, kaybetmekten korkmazlar hem de hiçbir şeylerini. her düştüklerinde daha güçlü bir şekilde ayağa kalkarlar. her şeye ve yaşama yeni bir başlangıç yaptıkları sık görülür. çok çabuk gaza gelir ve aynı hızla demoralize olurlar, dikkatleri - konsantrasyonları çok çabuk dağılır. pek çok tanıdıkları ve arkadaşları vardır ama dostları tek tükdür. yolculuk yapmaya*, farklı ve yeni yemekler tatmaya, bir şeyler okumaya ve yazamaya, hobilerine işlerinden çok zaman ayırmaya küçük çocuklarla vakit geçirmeye bayılırlar. araba yerine motorsiklet, köpek yerine kedi tercih ederler... süslü, göz alıcı şeylere her daim zıplarlar. teknoloji - bilişim ve kitle iletişim hedelerini adeta bir keman virtüözü edasıyla kullanırlar. yalan söylerler... durumu kurtarmak için, durumu batırmak için, durumdan kurtulmak için, durum oluşturmak için, her türlü yalanı kimseye zarar vermeyecek şekilde söylerler fakat bu yalanlar aslında onların gerçekleridir, gerçek kişiliklerinin gerçek parçalarıdırlar. diğer insanların en fazla canlarını sıkan davranışları ise sevdiklerini, gerek sevgili, gerek dost - kardeş akraba olsun nedensiz yere bırakıp gitme huylarıdır. sizin tahmin edemeyeceğiniz kendi nedenleri vardır ama bunu yine kendilerinden başka kimse bilmez.

karmaşıktır, anlaşılmak isterken anlaşılmaz olandır, melankoliyi piç eden depresyonun eline verendir.
çok konuşmalarının tek sebebi, bunu yapabilecek en yetkin kişinin kendileri olduğuna aklen ve kalben inanıyor olmalarıdır. haklı da sayılırlar.
neyse ki burçlarda bir kayma meydana gelmiş bundan sonra ikizler burcu değilim. artık boğalar gibi yaşayacağım. *
(bkz: burç kayması)
renli biri olabilir.aslan kadınıyla mükemmel bir birlikteliği olduğunu çok duydum.
En belirgin özelliği bencil olması.
kendi istekleri her zaman önde gelir ama iltifat etmekten,güzel söz söylemekten hic gocunmazlar yanlız iki dakika sonra
değişebilir ve sanki onları söyleyen adam o değildir.tuhaf!
tam çözdüm ben bunu derken yeni yeni özelliklerini keşfettiğim,oldukça ukala ve fazla özgüven sahibi olan erkek!siz siz olun ilişkinizi arkadaşlıktan öteye taşımasına izin vermeyin.bu arada bilmece çözmeyi seven kadınlar için oldukça idealdir.
Değişken ve bir o kadarda romantik bir erkektir.Yeter ki onu etkilemeyi bilin.Ben etkilenmem *
Dünyada gelişen her olaydan haberdar olmak isteyen, nerede gazete-dergi varsa kurcalayıp araştıran bir canavardır. Anlaşılması zor bir kişiliktir. Siz onu anlamıyor sanırsınız ama o aslında her şeyin farkındadır. Düşünceleri sabit değildir her saniye değişir, ayak uydurması neredeyse imkansızdır. Eğlence konusunda tatminkardır. Birazcık da çapkındır. Gerisi fevkalade.
Dünyadaki bilgelerin, ünlü yazarların büyük bir bölümünün burçdaşı olan erkektir. Bir ikizler burcu erkeği kendisini şöyle tanımlıyor;
'' Ben bir ikizler burcu erkeğiyim. Bazen erkeğim, bazen homosexüelim.
' başka türlü bir şey benim istediğim ne ağaca benzer, ne de buluta. ' Ne güzel demiş, burçdaşım can yücel. Bütün burçdaşlarımı iki cümlede tanımlamış sanki. Evet bu hayattan, herkes gibi ev araba iyi bir iş beklemem. Daha farklı, kimsede olmayan şeyler beklerim. Bir uzay gemim olsun isterim, jüpiterde bir villam, marsta arsam, ayda lokantam.
birden birine aşık olurum, iki dakika sonra ondan nefret ederim. Kimseye değil, kendime hayranım. Anlayışlıyım, yeniliğe açığım, yarın öbür gün karım beni aldatsa belki de affederim. Ama bana kötü bir bakışını yakaladığımda, belki de onu bir kalemde silerim. içimde kendine aşık, duygusal, merhametli, bilge, çılgın bir şizofren beslerim. Ben bir ikizler burcu erkeğiyim. Kimseye benzemem içimde kocaman ve sınırsız bir evren beslerim. ''
isyankar bunlarin hepsi.
bu kadar zeka vereceğine allahım, biraz da kararlılık ve tutarlılık verseydi keşke. Kendimi rüzgara kapılmış bir yaprak gibi hissediyorum bir o yöne bir bu yöne; bazen bir aşka bazen hayallere dalıyorum okuyorum, konuşuyorum ama ne olursa olsun sonunda durup bir an mutsuz oluyorum.
(bkz: buyrun ben)
kesinlikle aldatmayı bi halt sanan aklı uçkurunda dengesiz tutarsız sadakatsiz sıkıştığında yalana sığınan erkek modelidir.ikizler erkeğinin iki sevgilisi iki telefonu iki evi vs vs olur bu böyle uzar gider en berbat kişiliğe sahip anne düşkünü altı bezli erkeklerdir.
zihninde sürekli ayrı bir ütopya kuran ve orda yaşamayı tercih eden insan grubu. ya da sadece ben öyleyim.
diğer burçlardaki erkeklerden pek farkı olmayan erkektir.
tanışılıp muhabbet esnasında burc öğrenildikten sonra uzaklaşılması gereken kişidir .
ohooo kime diyoruz .

(bkz: burada tecrübe konuşuyor)