bugün

harbiden böyle bi yazar vardı.
hey gidi eski günler.
(bkz: bunu bilen liseli değildir)
kral yazarlardandı.
dokuzuncu nesil silik. geçmiş olsun.
bu şekil duruyorsa ayıptır, nimetle şaka olmaz.

http://eil.com/images/mai...CASSETTE+ALBUM-438239.jpg
Az gelir lan iki yumurta bir sucuğa. En az dört tane kırıp aç arkadaşları da çağırın.

Sübliminal anlamına gelince
(bkz: çok ayıp yakıştı mı sana)
Özlediğim kadim dostumdur kendisi. Severdim şerefsizi.
çok severdim bunu da. kim bilir hangi fake hesapla yazıyorsun lan. net.
hala burada.

bilmeyen mi kaldı?
özellikle öğrenciler tarafından çok sevilen pratik yemek çeşididir. çayla çok güzel gitmekte olup ekmek yumurtanın sarısına bandırılır.
vay amısına ramiden hemşehriye siktir çekmişler ya la.
bu adama silik atanlar beni de silsinler! abi bu herif nasıl gider ya sözlüğün temel taşlarından biriydi rahmetli.
sol framede görünce döndü sandığım, dönmediğini görünce de ohh amk dediğim yazar. şimdi kim bilir hangi nickle yaziyordur.*
iki yumurta bir sucuk = mutluluk = aşk.
ulan ben de sözlük bir iki haftadır ne kadar güzel diyorum. meğer bu trollümsü silinmiş. iyi ki silinmiş.
OY BEN ÖLEYDiM SEN GiDECEĞiNE.
Kendi isteğiyle silinen ilerde geri dönecek yazar.
(bkz: oh be)
toprağı bol olsun.
gidişi büyük bir etki yaratmayacak yazar. hatta huzur sebebi...
gitmesine mutluluk duymadığım silik yazar rezilliği ile ne güzel ibret-i alem oluyordu herkese...
ona buna cevap verecek vakti de, kişiliği de işi de olmayan imparator.

ama durun yahu içimden geldi ben de yazayım azıcık ahaha.

bakın şimdi güzeller güzeli kardeşlerim benim, bu imparator nick altı savaşçısı olsa sabah akşam burada entry kasar bu biiiiiir,

dediklerini yapmayanları da adam yerine koymaz bu ikiiiiiii.

nick altını ter temiz görse gurur duyar bu üüüüüüüüüüüüüççççç.

neyse. nerede kaldık.

zamanın da iyi geçirdiklerini ve dokundurduklarını görünce gururlanır bu döööööööööööööööööööööört.

amma koymuş ki acısı nerelerden çıktığını da bu gece öğrenmiş bu da beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeş.

kendisi adına internetler de, bağda bahçe de ve evlerinde oylama derdine düşen zavallı kardeşlerine adam lazımsa gönderecek bu da altıııııııııııııı.

kendisi gibi süperkulade olamayan yazarlara acıyıp da yine de fırsat veren kalitede bu yediiiiiiiiiiiii.

yeter yahu yoruldum koya koya amk. neyse size iyi nick altımda eğlenceler..ben şuraya bir şeyler yazayım biraz,

ifşa şerefsizlikleri benim işim değil, ben adamım çünkü, her önüme geleni taksam adım imparator olmazdı unutmayalım.

eee bu hayat böyle dostlar, kendilerini insan yerine koymayıp da yüz ve pas vermeyip de elimin tersi ile ittiğim kaşar kızlar var şu hayatta kapımın önüne gelip bana niye böyle yaptın diye ağlayan, burada da var bazıları sittir edin isimlerini, isim vermek ne dedik ifşa etmek edip de reklam edip de kendini aka çıkartmaya uğraşmak bizim işimiz değil, bunlarla da bir bok adım yol atılmaz, zengin olunmaz, adam sayınılmaz, skim gibi ortada kalınır da yüzünüze yinede bakan olmaz.

bana gelip mesaj atıcı cinsiyeti belirsiz bazı şeref ve haysiyet yoksunu insanlar var, hemen engeli basıp küfür ediyor ve aslan moderesyonumuza şikayet ediyorum öylece ayağımın tersi ile ittiriyorum.

he bunların da zoruna gidiyor anlayacağınız ötüp ötüp hırslarını alıyorlar, ahahhahha, daha beter olsun mallar çükümde değil, ak göt kara göt belli, ergen kim uşak kim salak kim belli, ben kimsenin adı ile troll olmadım, zaten troll de olmak için çabalamadım akşama kadar sizler gibi yalan mı?.

ulan daha kimin ne bok olduğunu bilmeden yazmak kim siz kim benim nick altıma amk!. daha yorumunuz da, daha eleştiriniz de elle tutulacak bir bokum yok yinede gelip hala vıttırı vızzık laflarla ne lan bu aymaz mallıklar?. zorunuza gidecek olan şeyi o zaman baştan düşünüp de yapmayacaktınız koçlar okey?.

öyle arkadan sallamaklarla zırlamaklarla adam olunmaz. harbiden bak samimiyim burada, bir kalp kırmadım bugüne kadar ben, ergen, salak, mal olduk ses etmedik, ne edeceğim ama yinede bunları bir kez yazdım son kez olacak.

herkes haddini bilsin, işine baksın,

< erişemediğiniz insanlara bok atmaktan vazgeçmeden büyüyemezsiniz >

bu lafım da sizlere naçizane hayat felsefeniz olsun, birde en çok sevdiğim söz olan

< kimseye belini bağlama >

bu sözün bende çok hatırası var arkadaşlar, bunu bana eski sivaslı patronum kadir ağabey bir gün yüzüme kendi yediği acılardan arta kalan mahsunlukla söylediğinde öyle mal gibi bir bok anlamadan bakmıştım, ama hayat bu sözü öğretiyor insana, skiyor bırakıyor, sonradan kadir abi haklı oluyor.

kimse kimseye acımaz ergenlik düşünceleri de böyle kalmaz, dalga dümen bir yere kadar, mantıklı ve derin geniş düşünmeden insanlara bok atmak bok insan işidir. haydi mutluluklar. unutmadan, birine ayar vermeye kalkarken 3 5 kere düşünün bundan sonra embesil denmesin hakkınız da sonra üzülürüm bak!. bana bunlarla, yani ezikliğinizle gelmeyin boş. 3 puan almak kolay değil benden öyle.

hacılar merak etmeyin ha bugün ha yarın zaten çekip gidiyorum buralardan, bilemem yani benim işim belli olmaz hiç ben bile akıl edemem kendi işime, artık siz de bir tarafınıza kınalar yakarsınız paranız varsa tabii püfss ahaha.

ağalar nedeni ise, insan aynı insanlarla sevişe sevişe soğuyor be azizim be!, yani bıktım be abi yeter yani size de yazık, ahahahhahah. bu iyiydi kabul edin şimdi.

ama özlerseniz ( ki hiç sanmıyorum ) yazın buralara, gelir kardeşiniz bakarsınız yine bir sabah kombine ataklarla..neyse neyse. okuyan var mıdır yok mudur amk onuda bilmeden yazdık bu kadar, sizin yazı okuma alışkanlığınız da yok ya hani ondan yani, neyse, ahahhaa.

fakeler şşş fakeler, hiç utanmadınız mı lan ortada adamım diye gezmeye, yuh lan sizin ergenliğinize koyayım lan ahahha, bana sataşan görgüsüzlere bak sen hele, alayı fake amk, sahtekarlıklar kol gezer olmuş piii, ulan adam olun adam.

burada da en çok moderasyonu sevdim. vallahi hiç beni üzmedi ve hep de adamlık yaptılar, o moderasyonlara laf eden tiplerin de hepsi bilin ki silik yiyen ve gelen eziklerdir.

haydi bu imparator gider. belki bir gün yine görüşürüz. paşa gönlüme bağlı.

ayarım sözlük varlığına armağan olsun. mutluluklar.

edit: yazı hatası.
Dokuzuncu nesil hoşgelmiş yazar. gece gece bana sucuklu yumurta canımı çektiren yazar, ayrıca nesildaşmışız.
(bkz: ağzının suyu akmak)
(bkz: yazarmış lan bu)
(bkz: yazarı yemek sanmak)
atatürk ile fırıncıyı bir tutan, zekasından ciddi ciddi şüphe ettiğim mahlukat-yazar. ergen bi ilkokullu olması olasılıklar dahilindedir.