bugün

evin duvarına "ben" yazılı kağıt asmak ve doldurmaktır.

- son girdiği zaman.*
- son iyi ütülenen entarileri.
- son kötü ütülenen entarileri.
- yazar bu skişinde coşmuş.

gibi gibi...
nikah şahidi zall olacaktır. çocuğa isim için en güzel isimler diye başlık açılacaktır.
allah mutlu etsin denilecek olaydır. aynı mesleği yapan iki kişinin evlenmesi kadar doğal bi olay yoktur.
eğer yazarlardan birisi inci yazarı değilse çok mantıklı bir davranış.
(bkz: uludağ sözlük düğün zirvesi)
ne güzel minik yazarlar yaparlar artık. Allah bir sözlükte kocatsın.
3 sözlük yazarının evlenmesinden daha normal durumdur.
düğün benim nick altımda yapılabilir.*

sol frame'e de düğün arabası başlığını canlandırırız, bir aşağı bir yukarı derken konvoy oluşur.

düğün yemekli olacak ise gece vakti yemek başlığı açan ibneler devreye girer.

takı olarak küçük altın takamayacağımıza göre "adamın dibidir" gibisinden nick altı gireriz artık n'apak.

nikah memuru da zall olur. espri yaparsa seri eksileriz.
sürpriz bir evlenmedir.

kavgalarını da sözlük üzerinden yaparlar artık.

tabi birbirlerini, eksi veya artı manyağı da yapabilirler.
iki yeni yazarlık hesabının açılması anlamına gelendir. şimdi aldatma zamanı.
telli duvaklı gelinimiz çakı gibi damadımız olur fena mı olur? bi deneyelim bence.
Halay çekilesi durum.
3. bir yazara zemin hazırlayan durum.
ikisi de erkekse hayli vahim olan durumdur.
(bkz: uludağ sözlük kızları/#19579191)
Herhalde tüm sözlüğün davetli olduğu masrafların zall tarafından karşılanacağı bir düğün olur.

HEr şey bir yana diğer sözlükler uluya bu sefer de evlilik sitesi diye laf atar.
her tartışma ya da ayrılıkta 'ben bu yazıyı ona yazdım' başlığını kabartacak bir hadise. bir diğeri için;
(bkz: sevgilinin sözlükte yazar olması)
dunyanin en boktan evliligi olmasi muhtemel evliliktir. buyuk ihtimalle ergenlerin facebook duvarinda birbirlerine askiiiin demesini sozlukte nick6nda goruruz.
neden olmasın ki.. sözlükte tanışmak ile kütüphanede tanışmak arasında bir fark yok ehehe..
birbirlerine diss atıp dururlar gayrı. doğacak olan çocuklarından bahsetmek bile istemem.
39655'te 1 ihtimali olan bir olaydır. hadi zikişmesi deseniz neyse.
Zor bir olaydır. Cunku sanaldan giden asklar genelde huzunle son bulur..
O nun sözlüge kayıt yaptırıp yazar olduktan sonra tarafımdan gerçekleştirilmesi mucize olan durum.
olamayacak durumdur. Gerçekten yazar olan bir sözlük erkeği ve kadını zaten asosyalliğin dibine vurduğu için evlenmesi pek de mümkün değildir.