bugün

er kişisini kendinden nefret ettiren olaydır.
bildiğin aldatmak.
basitliktir, düşük insanın yaptığı davranıştır. aşağıdır, aman uzak durundur.
(bkz: kendini bir bok sanmak)
erkekler tarafından her zaman gerçekleştirilebilecek aktivite.
eğer ki bugüne kadar yakalanmamışsa kendince başarılı sayılan ama aslında komplekslerini yenmeye çalışan ezik bir erkektir. bunların bir de hemen yakalananları vardır ki, onlar için durum daha vahimdir. adam bir işi beceremediğine mi yansın, iki kızı da kaybettiğine mi yansın yoksa yediği küfürlere mi.
şerefsizliktir, ötesi yoktur. ancak aşağılık kompleksi olan,kişiliği oturmamış hatta kişiliği hiç oluşmamış, beyninde beyin kıvrımları yerine bağırsak kıvrımları taşıyan erkek orospusunun yapacağı iştir. çapkın demiyorum dikkat edersen, erkek orospusu diyorum. acaba kendisine iki kızı birden idare edip, ikisiyle de oyun oynama hakkını kim veriyor? bu kadar mı aşağılık bir insansın ki insanları salak(!) yerine koyduğunu sanıp, egonu tatmin ediyorsun. acınılası insandır kendileri.
çok afedersiniz ama* bildiğin adiliktir.
Basit, karaktersiz, ego tatminliğine düşkün, şerefsiz, aşağlık biri tanımının bir diğer anlam karşılığıdır.
yaptığında kol gibi birşeyi ödül olarak hakeden kişi. *
"idare ediyorsa" küçük işlerin peşinden koşan biridir.
iki kız tarafından idare edilmektir.
Biriyle çıkarken diğeriyle şehirler arası yazışan ve böylece ikisini idare eden insandır.
izmir in orospusu meşhurdur.

Parson, o başka başlıktı değil mi?

iki kızı aynı anda idare eden erkeğe vay be, helal olsun,

iki erkeği idare eden kıza vay orospu.

Beyninizi sikeyim sizin, ahlaksızlar.
Diğer erkekler bunu farkederse alırlar bir böbreğini haberin olsun. 250 gr bile kız bulamayanlar var sen iki tane..hiç hoş değil.
pezevenkliktir, başka açıklaması yok.
Gördüğüm an fetöcü diye ihbar edeceğim kişidir. Pezevenk insanlar aç ulan aç. ihbar edip bu kişinin içeriye atılmasını sağladıktan sonra ihtiyacı olan kişilere dağıtırım.

Gerçekte olan: çatır çutur yedi.
Yavşaklık mertebesine ulaşmış erkektir.
Hayati zor olan adamdir. Enerjisi, vakti ve nakdi bol olmalidir ki iki kadina yetebilsin. O da zor be dostum. Bu erkekleri anlamiyorsunuz yahu adamlara hayat zor tabii.