bugün

doğal durduğu sürece, normal karşılanacak bir eylemdir.
2011 yılında olduğumuz için artık doğaldır.

ama kaşı baya inceltmek yanlış durumdur.
yapılması gerekeni yapan erkektir. doğru yoldadır.
Görüntü kötüyse şayet yaptığı doğaldır ve doğrudur.

Sevgilisinin kilosuna dikkat etmesini isteyen, her daim bakımlı olsun, güzel koksun, güzel görünsün isteyen sonrada türk kası niyetine göbek salan, kıllarından dolayı kışları üşümeyen, bir elbiseyi bazen bir ay giyen tiplerin akıllanıp yapması gerekendir.

Eskidendi o "Kadın kendine bakacak, erkek götü başı salacak." düsturu. Güzide ülkemizin güzel kadınları akıllandı artık, siz sayın hemcinslerimde akıllansanız fena olmayacak hani.
Kaş alanlarin siddetle destekledigi durum.

- harika bisey olum ustumden buyuk bi yuk kalkti!
* iyi yapmissin, zaten 2011 yilindayiz. Alman normal o yuzden.
- valla abi, boyle bi mutluluk. Bi pozitif enerji. Kendimi simartmaya gidiyom ben.
* buzlu badem?

Aga, kizlar tipimi begensin, garip garip bakmasinlar vs. Vs. Bu dertlerden siyrilin, cebinize paranizi koyun, inanin tum yuzunuz kildan gorunmese bile size meyledecek kizlar bulunur. Erkek-kadin olayi iki bacak arasiyla olculemeyecegi gibi, iki kasin arasiyla da olculemez. Anca sığ insanlar yapar bunu.

Kaşiniz yuzunden reddedildiyseniz de sucu kaşlarinizda degil karsinizda arayin. Ortada mal kari cok. Uzulmeyin, onlar gibi nice karilari altiniza alir ustunuzde ziplatirsiniz zamani geldiginde. Kaş maş hikaye.

He, bi de gecin su modernlik ayaklarini olum cidden cok ezikce.
bakımlı erkektir.
Kendine bakan erkektir eleştirmemek lazım.
iki kaşın ortası olan erkekten çok daha iyi görünür.
bunu yapan bir arkadaşı, yine başka bir arkadaş deşifre eder sonra da söyle bir diyalog yaşanır aralarında.

-o ne laynn kaşınımı alıyon sen
-ne kaşı bolm
-e almışsın lan işte yeme bizi
-yok lan manyak mısın sen
-laynn s.ktir git. metroseksüel seni
sadece ortasını almaktansa azıcık sağdan soldan da toplatması gereken erkektir. sadece ortası alınınca çok belli oluyor.
arabesk tarzı söylenen şarkıcılarda iğrenç duran görüntüdür. kalın ve simsiyah kaşların arası jiletle kazınmış gibi durmaktadır. normalde alınır ama o kadar da ağda gibi alınmış görüntüsü kötüdür.
kaşlarının ortasındaki kırmızı farketmeyen erkektir. Ayrıca yakışıklı görünmek için böyle yapmaktadır. Ancak o kırmızılık orada kaldıkça hiçbir zaman yakışıklı olamayacak erkektir.
arkadaşları arasında alsa metroseksüel almasa tek kaş denecek erkektir.
bu erkek muhakkak götünün kıllarını da alıyordur. bunları iki kaşının ortasından vuracan bu kadar net. erkek olun la biraz.
Ortadaki parmak ucu kadar yeri alsa da almasa da dışarıdan tepki görecek erkektir.
tabiri caizse martı görünümü olmaktansa şöyle bir çeki düzen vermesi ve kendine bakmasının gerektiğini bilmesi iyidir.

ayrıca kendisi martı kaşa sahip iken kol kıllarını (tüy değil kıl) veya bıyıklarını aldırmayan kızla alay eden bireylerde vardır ki ağzının ortasına geçirmek mabuldür.
gayet nomral bir davranışı yerine getiren erkektir.
not: ben almıyorum o da ayrı bir sorunsal.
gayet normal bir durumdur. olaya metroseksüellik gözüyle bakmamak lazım. bakımlı olmak iyidir iyi.
eğer fazla varsa bunu yapmasının nedeni bakım değil hırbo gibi gözükmek istememesindendir.
insana benzemek icin dogrusunu yapan erkektir ne bakimla ne de kadinsilikla alaksi vardir. Geri kalanina dokunmasin yeter.
kaş almaktan kasıt 3 şey vardır bence

1 orda da olan kara kara kaşları almak
2 sağ sol taraftaki kaşları düzeltmek
3 orda da olan tüyleri almak

ben 3. seçeneğini yapıyorum
Birlik ve beraberlikten yana olmayan 'bölücü' erkektir.
allah razi olsun denilen erkektir.
yanlış yapıyordur. yanları almalı, orta kalmalıdır.
hata yapıyordur. sag kaşı almalı sol kaşı bırakmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar