bugün

aşk değildir illa seçim yapılacaksa ikincisini seçin çünkü ilkini cidden beğenseydiniz ikinci aklınızı karıştırmazdı.
anne ve eş arasında kalmadıktan sonra zor bir durum değildir bence. birinden biri tercih edilir edilmezse karaktersizliktir bu.
(Kendi sonunu hazırlamak..)²
Çok zor bir iştir. Ben ikisini de tercih ederdim ehuehehehu
Zordur.

görsel
görsel
Kadınlardan birisi olarak olaya dahil olmuşum meğer...

Bilmiyorum, çok bencilce bir şey. insan ya sever ya sevmez... Böyle arada kalıyorsan ikisini de sevdiğine ihtimal vermiyorum.

Ya o kızla yüz yüze geldim. Sözlük, ikimizde çok seviyoruz. O anlattı benim gözüm doldu, ben anlattım onun gözü doldu...

Niye bunu yaptın diye sordum, pişkin pişkin cevaplar verdi. Kız da ben seviyorum onu diyince... Ne bileyim. O kadar severken git gönlünü al kızın onu mutlu et bari dedim. Dedim ama neler hissettiğimi bir allah bir ben bilirim.

Diyor ki, sen güzelsin o çok iyi birisi. Kötü birisi de değilim yemin ederim. Ömrümün sonuna kadar ne derdi sıkıntısı olursa olsun hep yanı başında olacak kişiydim ben.

Onu bir şey olursa yaşayamam derdim, ilk defa keşke ölseydi ben bunları görmeseydim dedim.

ben çekildim...
En fenası, erkeğin, Gelin kaynana çekişmesinden mütevellit, annesi ve eşi arasında kalmasıdır.
Evlerden ırak!
çirkin kel kıllı göbekli erkeklerin yaşadığı durumdur nedense.
(bkz: fmf action) bile diyebiliriz..

acı-tatlı bir yaşanmışlığınız olur en nihayetinde..
"iki kadın arasında kararsız kalıyorsanız ikincisini seçin. eğer ilkine aşık olsaydınız ikinci zaten hiç olmazdı."
Evet arkadaşlar 2 kadın var. Boktan olan durum şu ki, ikinci kadın yaklaşık 10 aylık sevgilimin arkadaşı.
ikinci kadınla yaklaşık 6 aydır tanışıyoruz arada sırada karşılaşıyorduk, bu sene bu karşılaşmalar sıklaştı. Belki hoşlanıyor belki de hoşlanmıyor bilemiyorum ama ben hatuna kaptırdım gibi kendimi, baktığında donup kalıyorum, zaman duruyor sanki. Hatun hoşuma gidiyor orada bir sıkıntı yok.

Sorun şu, halihazırdaki ilişkimde sorun yok. Yatak sorunsuz, dır dır yok, araya girmiş biri yok, tartışma kavga yok en ufak sorun yok.

Diğer hatunla ilgili ise, net bir şekilde konuşamadık. Hoşlandığımı söylemedim. Tepkisi hakkında yorum tahmin bile yok.

Garantilik bir duruma gerek yok. Şu sıralar yeni bir ilişki kuracak zamanımda yok. Buna değecek bir kadın mı onuda bilmiyorum. Bir ara iki saat falan takıldık okulda tanımaya çalıştık birbirimizi ama sonucu kestiremiyorum. Tek bildiğim hatun hoşuma gidiyor.

Şunun farkındayım, sanırım testesteron seviyem düştüğü için biraz duygusallaştım.

Not: kimseye yamuk yapma niyetinde değilim. Sinsi ezikler gibi bekleyemem bu durumdan ikinci kadını haberdar edeceğim. ilk kadını yollayacağım gibi çünkü uzadıkça erkek adam yalnızlığı unutup kendini salıyor, avlanamaz hale geliyor.
(bkz: threesome)
ayazda kalmakla sonuçlanabiilir.
(bkz: erkeğin orospusu)
insanı zorda bırakan durum.
4 kadın arasında kalmak kadar zor olmayandır. birinin memeleri, birinin yüzü, birinin götü, birinin de kalbi güzeldi. kalbi güzel olanı hemen eledim zaten sonuçta sikilecek bire yer değil ama diğer üçü beni çok zorlamıştı.
3. ile yola devam edilir.
görsel

Esmer mi şarışın mı.
Sen seçiyorsun.
ikisi bir arada o Nescafe.
Hayırlı işler.

Yüreği yüreğine düşmeyen.
Boş boş dolan dur.
Cennetle cehennem arasında kalmak mı iki kadın arasında kalmak mı sorusunu tetikleyen bi başlık olmuş. (bkz: araftayım canım cennete geçince cevaplıyım mı)
Aradan çekilmek daha iyi olur, eğer kısa bir ömür sürmek istemiyorsanız tabi.
kadın bulmak yetmiyor bir de arasında kalıyor. bolluğa bak.
ikinci bir kimse seçenek haline geldiyse ilki çoktan tükenmiş demektir. O yüzden kimseyi incitmeden bazı şeyleri bitirmek en iyisidir.
Ortaokulda tahta sıralarda üç kişi otururken başıma gelmişti bir kez.
görsel