bugün

biri bana açıklasın bu olay nasıl vuku buluyor? malum şahıslar iki gün içinde tanışıyorlar ve birbirlerine aşkım diye hitap edebiliyorlar. Bu kelime bukadar pervasızca nasıl harcanabiliyor.
Tanım: Hızlı ve inandırıcı olmayan ilişkiler çabuk biter. Sindire sindire gitmek lazımdır.
kimseye dert olmaması gereken bir şeydir.
o yüce kurul(!) tarafından en az kaç gün geçtikten sonra "aşkım" denebilir sevgiliye, bu karar çıkarsa her iki taraf da rahat etmiş olur.
teklifin kabulündne hemen sonra aşkım denilmesi daha kötüdür.
kısa sürede içinde ilişkinin bitmesine neden olması muhtemel yetidir.
bu kadar kolay sevebilme akabinde, bukadar da kolay bıkacak insanlar olduğunun göstergesidir. (bkz: naylon aşklar)
ilk gününde yatan çiftlerin yetisidir.
ilk buluşmada yüzük takmak kadar iğrenç değildir.
(bkz: pastane yüzüğü)
daha ilk aşamayı geçmeden son aşamaya geçme çabasıdır, ulen arada canım, tatlım, bitanem, hayatım var önce bi bunları söylede sonra aşkım demeye başlarsın.
vıcık vıcık olmuş eğreti ve kullananlar için yapmacık insan hissi uyandıran hitap şeklidir. Bırakın iki günde söylemeyi bazen aylar bile yetmemektedir bu sözcüğü gerçekten hissederek söylemek isteyen yurdum insanına...
Fakat derseniz ki menfaat önemli gerisi fasa fiso ilk buluşmada, hatta tanışmada aşkım diyebilir daha da .okunu çıkarıp direk öperek başlayabilirsiniz icraatlara, tabi mideniz kaldırıyorsa...
iki günmü biz hızlandırılmış eğitim alıyoruz iki dkkada aşkım diye bilirim anladınmı @1 aşkım.
Robotize olmuş bir çiftin yetisidir. Mod değişir değişir değişmez hitapta anında değişiyor,
Teklif kabul edildi loading: aşkım
Teklif reddedildi loading: orospu

Buna yakın sonuçlar ortaya çıkabilir. Ama aşkları belki şimdiye kadar yaşanmış en büyük aşk olsa bile bu şekilde kılıflar kullanarak devam ederlerse bu kılıfın çizgilerinden sonrasını belki hiç görmeyecekler, belki çok geç görecekler vakit kaybedecekler. Ve aşklar birbirine benzeyecek,Yada benzedi. Bende anlamadım.
genişlikle doğru orantılıdır.
bazen bir an yeter duyguların coşması için.

efendim biz bunları hep

daha birbirimizi tanımıyoruz mide bulandırcılığı

başlığında işledik. istişare ettik.
olmaz bunun sağı solu da, yine de, coşmamak lazım.*
yeni tanınmışsa içi boştur. lakin yıllardır duyulan bir aşk varsa ne dersen kabuldür.
içi boş samimiyetsiz bi gösteri.
"aşk" kelimesinin ergenlerin dillerine pelesenk olma durumundan ileri gelir.
Samimiyetten uzak kimselerin keten helva tadında yaşadıkları çarpık ilişkilerinde karşı tarafa yükledikleri anlamdır. kelimenin hakkını zerre kadar verip vermedikleri umurlarında değildir zira bunu düşünecek kadar gelişmiş bir beyin yapıları yoktur.