bugün

b*ku çıkmış bir mide bulandırcılıkk türü.

özellikle kadın-erkek ilişkilerinde.
bi türlü tanıyamadınız lan beni. ne gerekli tanımak için sor diyorum istediğini sor.

ip mi mi vereyim ikametgahımı hobilerimimi korkuları mı mı siyasi görüşümü mü burcumu mu don rengimi mi.

bunu herkes yapmaz herşeyi sor diyorum. var mı böyle bir rahatlık. değerlendir.

hani ne lazımsa al kurtul tanışalım artık

işin kötüsü saat başı terkarlar daha tanımıyoruz lan bıraksana saat başı dersen tabii tanıyamzsın sen bak önüne geçecek zaman.

haaaa bi de merak ettiğim bir soru var

#bir kızın benle gündüz çay içebilmesi için çok ama çok iyi tanıması gerekiyorda gece yarısı alkol alıp kollarına uzandığı erkekle o kız ne kadar tanışmış heralde ikiz falan olmalılar en kötü ihtimalle kreş arkadaşı, bize gelince herkes rahibe. ikiyüzlü ahlak anlayışınızı yerim

#lan tanımadığım diye konuşmuyorsun susuyorsun nasıl tanışacağız biz?
haa anladım tipik ve bayık mantık konuşmadan selamla 1 yıl geçecek tanımış olacak
sizin tanıma anlayışınızı yerim.

neyse boşverin dürüstlük iyi niyet gereksiz

1 ay selam verir 1 hafta palavra sıkar çıkar aldatır döver kullanır (yalan mı?)

(ha bu dediğimi asla yapmadım yapmayacağım bu yüzden yalnız kalsam dahi)
henüz veremem ama biraz daha uğraşırsan veririm sanada cümlesinin kibar halidir.
esasında, "daha birbirimizi tanımıyoruz ama o anki ruh halime göre, istersem verebilirim" manasına gelen acil eylem planlı kurtarıcı.
çok yüz bulmuş kızın süründürme yöntemlerindendir*
bir kız bir erkeğe daha tanımadıkki birbirimizi derse sonsuza kadar tanışamazlar.

gerçektir.
mide bulandırıcılığından ziyade * saçma bir durumdur.
sonuç olarak sevgililik denen şey iki insanın birbirini daha yakından tanıma sürecidir.
tabii ilk günden öpüşüp koklaşma niyetli kızlarımız bu şekilde dudaklarını koruyorlar. *
2. görüşmede eli tutulamayan kızın ilerleyen zamanlarda sarfettiği cümledir. bazı kurnaz erkekler maçın ilk dakikalarında golü bulup avantajlı duruma düşmenin memnuniyetini yaşarken bazılarıda kontratak yapamayarak sonucu çıkmaza sokarlar. anlayın diye futbol literatürü kullandım. yani durum tamamen erkeklerin beceriksizliğinden kaynaklanmaktadır, siz ilk adımı atmadığınız müddetçe kız hiçbirzaman atmayacaktır. isterse yıllar geçsin ilişki de olduğu yerde sayar durur. hiç şikayet etmeyin.

çözümü: hemen kıza yavşaklık yapın elini filan tutmaya çalışın enazından, izin vermese de yüzsüzlük yapın öpmeye de kalkın, o zaman sen seyret aranızdaki samimiyetin boyutunu. burcunu, mesleğini öğrenmekle tanışıklık olmuyor, hatunun önce size alışması lazım. dokunmadan alışma olmaz, bunu sağlayacak tarafta erkektir herzaman.

not: eksileyin eksileyin bildiğimiz birşey var ki yazıyoruz. iyilikte yaramıyo bu erkek milletine. daha çok ağlarsın müstehak.
bir tanıdık vasıtasıyla tanışılır, facebook hesabı eklenir, birkaç gün geçer ve telefon numarası istenir;

- sakın yanlış anlama ama birkaç gündür tanıdığım birine numaramı veremem.

- anlıyorum, sorun yok.

- biraz daha buradan birbirimizi tanıyalım. şimdilik böylesi daha iyi.

- ok.

10 gün geçer ve facebook üzerinden yapılan gün aşırı ya da üç günde bir bildiğimiz yüzeysel muhabbetler dışında birşey yoktur. kızın telefon numarasını alacağınız tarih, türkiye'nin ab'den tam üyelik alacağı tarih gibi olmuştur artık sizin için.

(bkz: insert coin)
mide bulandırıcılık değildir. o zaman düşün sözlük, 2 gün önce tanıştığın erkek benimle çıkar mısın diye soruyor. sen ne cevap verirsin?
sevişmenin en ateşli yerinde sütyenini çıkartırken utangaç tavırlar takınan kızın kuzenidir bu bulandırıcılığı yapan.

sadece kendi vicdanını rahatlatmaya çalışmaktadır hepsi bu. ha bu da ataerkil toplumun getirdiği bıdı bıdılar diye girersek mevzu bu gereksiz kız için gereksiz derecede uzar gider.

(bkz: o göt benim olacak kaçarı yok)