bugün

yobaz zihniyetinin bir ürünüdür bu suçlama. çnkü din kardeşimizdir onlar. yaklaşık 90 sene önce halifenin ordusuna silah çekmiş bir avuç altın için dedelerimizin kafasını kesen din kardeşlerimizdir onlar. bizlerde sığır'ızdır. bize sövseler amin diyecek zihniyettedir bunu yapanlar. türk oğlu türk olarak. ihh yıda filistinide kınıyorum. israilden ayrıca nefret ediyorum o ayrı.

ihh budalaları arkasında hiç bir güc bulunmamasına rağmen koca israil devletine kafa tuttular olucağı buydu. şimdi bizler mantıklı yorumlar yapınca israil yandaşı oluyoruz.

eger benim ülkemde bu olay üzerine türk bayrağı değilde filistin bayrağı( dedemin katilinin bayrağı) nı asan insanlar varsa israil yandaşıyım ben evet. önce tarihine sahip çıkıcaksın. filistin 1. dünya savaşında da bizi altın için satmıştı. bugünde para sevdası yüzünden bu duruma düştü. ne hali varsa görsün diyorum sadece.
sadece insani yardım taşıyan 50 ülkeden yüzlerce gönüllüyü ve bu etkinliği organize edenleri suçlayıp siyonist propagandayı seslendirenler için az bile denebilecek durumdur. bu olay herkesin safını bir kez daha belli etmesine eden olmuştur.
yurdum insanının cepheleşmeye ne kadar meyilli olduğunun güncel göstergesidir. israil'in terörizminin yanında yaşanan trajedinin en büyük sorumlusu olan ve sicili pek parlak olmayan israil gibi bir devletin masumlara yaptıklarını eleştirmek yerine ihh'yi eleştirmek gereksiz bir faaliyettir.

ihh en kanlı örgüt bile olsa bu günlerde yaptıkları ambargoyu önlemek ve sivillere karşı yapılan zulümü önleme girişimi sebebi ve amacı ne olursa olsun insani bir görevdir. ihh'nin ne olduğunu tartışmak yerine ihh kadar insanlara, insanlığa faydamız dokundu mu diye düşünmek lazım. ama ne hikmetse iyilik yapan insanları kimliğinden dolayı suçlamak daha büyük marifetmiş gibi davranılıyor. birini dincisin diye suçluyorsun, kendi gibi dindar olanlara yardım ediyor ve sonuçta çocuk, kadın, yaşlı, genç, erkek 2.5 milyon insana yardım götürmesini eleştiriyorsunuz. keşke aynı duyarlılığı dinci olmayanlar da gösterebilseydi... gösterenler elbette var. fakat insanın mantığı almıyor. sırf dindar veya arap diye 2.5 milyon insanın zulme uğramasına bir insan nasıl razı olur. diyecek mantıklı başka bir açıklama bulamamaktan dolayı ancak israil yandaşı olmakla suçlayabiliyoruz. başka mantığı var mı? var, ama biz anlayamıyoruz veya anlamak istemiyoruz. dindar veya araplara yardım ediyor diye bir gruba bu kadar düşman nasıl olunur mantığımız almıyor. faşizanlığınız insanlığınızın bile önüne geçiyor. sanırım bu mantıkla darbelere destek veriyorsunuz. bu mantıkla ülkeyi dinciler ele geçirdi diye korkarım ülkeyi bile düşmanlara satmaya kalkarsınız. atatürk'ün milli menfaatlerimiz için doğumuzda batının güçlenip herhangi bir yerde konuşlanmaması ile ilgili fikirlerini bile sırf müslümanlar ölsün de gerisi mühim değil anlayışınızla red ediyorsunuz.

bunu deniz feneri davasında da gördük, şimdi de aynen devam ediyor. müslümanlar bir şekilde kendi aralarında para toplayıp fakirlere, ihtiyacı olanlara taşıyor ve birileri bundan rahatsız oluyor. almanya bu olayı benden habersiz ülkemin parasını dışarı çıkartıyorlar diye suç kabul ederken, bizim faşistler müslümanlar suç işledi diye üstüne gidiyor. müslümanlar ise bunda suç görmüyor. para onların, keyif onların, amaç ve sonuç ise oldukça meşru...
siyah beyaz olmak üzere rank seçimi olan insan eylemi.
yobazların karşı saldırısıdır. sandılarki tüm ülke kendileri gibi aval.
türk insanını bildiğimizden suçlanmaması gereken durum. yıllardır avrupada kaybedilen her maç sonunda "hakem öyle istedi", "hakem yaktı" "hakem şöyle" diyen bir toplum olduğumuzdan israilin haklı bizim provakatörlerin haksız olduğunu kabul edemiyoruz.
el kaideyi eleştireni abd yandaşlığıyla suçlamakla eşdeğer, embesilizm göstergesi. kapitalizm sağolsun embesilliği bu seviyeye getirmiştir. dünyada halk kitlelerini parmağında bu örneklerle oynatır.