bugün

(#18922086)
alpay çiğ köftesini bilen yazar.

edit: sevmedim seni amk. pislik başlıklar sıçar durur.
sevgi pıtırcıkları tarafından sevilen yazar.
1992 yılında bir kış gecesi sözlük formatına tepki olarak doğmuş yazar.
(#19073108)

böyle pislik, aşağılık biri nasıl halen sözlükte anlamış değilim. zihniyetini sikeyim yazarı.
sözlüğün başına gelen en güzel şeydir.
agora yı anımsattı.
iguanaları hatırlattı.
son 4-5 gündür çaylağa düşmüş yazardır kendileri.
yuh amk, hayatında ankaranın doğusunda bile bulunmamış yazar. olaylara faşist gözlükle değil de biraz tarafsız bakabildiği için pkk sempatizanı olmakla yaftalanmışım ya, daha ne diyem.
entryleri yüksek dozda kafein yardımı olmadan anlaşılamayan yazar.
(#19223537)
(#19223775)
(#19224246)
(#19232332)

şu entryleri girip hala silinmeyen peşmerge.
aklıma sürekli saç boyası markası getiren yazar.
*
(#19232968)

mizaha yatkın ve de cüneyt arkın hayranı olduğu anlaşılan yazar.
* (bkz: ölüm savaşçısı)
(bkz: gs reali yenerse popoma şiş sokuyorum) gibi iddialı açıklamalarıyla sözlüğü corc soros edası ile karıştıran büyük spekülatör.
ahanda yine çaylak olmuş yazar. sonu hayır olsun..
(bkz: gs reali yenerse popoma şiş sokuyorum) sebebiyle hastaneye kaldırılmış sözünün eri delikanlı yazar. kalın bağırsakta zedelenme olmuş,birazdan ameliyata giricem, hakkınızı helal ediniz.
akıllı adam.
(bkz: #19336594)
penisinin boyutu tahmin edilebilinen yazar.nasıl olduğunu yazana sormak gerek sanki.
sanırsam bugün 97 model tempra' ya benzemiş yazardır. biri çıkar birgün indirir panpa swh.
(#19361693) entry karma uyumu.
sistemin yalakası olmadığı ispatlanan yazar.
http://www.youtube.com/watch?v=e4WIkRD5Bpw parçayı armağan ettiğim dost yazar.
çaylakoğlu çaylak olmuştur an itibariyle. sürekli çaylak edilen yazar.
Mustafa kemal'i, atasını, bu yaşamı borçlu olduğu kişiliği sevmediğini söylemekten utanmayan yazar. Baban belli olmazdı şerefsiz der, Allah'a havale ederim.
eline erkek eli değmemiş kız oğlan kız bir yazar olduğu için sözlükteki en güzel kızdır kendisi, kadın değil.