bugün

chrome iyidir.
(bkz: hor chorme şu garibi)

chorme wtf?!

edit: başlık düzelmiş. sağlık olsun.

edit2: başlığın zaman içindeki gelişimini görmenizi sağlıyoruz burada. boru değil.

(bkz: boyutu değil işlevi)
chromeplus bu klasmanın ötesindedir. bu tarayıcılar evrimleşince chromeplus oluyor.
hız bakımından chrome
program uyumu bakımından firefox.
mozilla firefox sonsuza kadar çakar.
chrome vs firefox+opera+safari+iexplorer olmalıydı
eklentiler ve kullanışlılık açısından firefox muhteşem bi tarayıcıdır. mesela bi mp3 indirmem gerektiği zaman firefox açarım. onun dışında varsayılan tarayıcım chromeplus. inanılmaz hızlı. ayrıca son kapatılan bikaç pencereyi hafızasında tutma ve istediğinizde yeniden açma falan gibi süpersonik özellikleri var.
Chrome iyidir,hızlıdır bazen yavşaklık yapar ama o kadar da olsun.
hepsini sadece opera'yı indirmek için kullanırım.
görsel
pc'de safari kullanan tek psikopat ben miyim?
firefox kişiselleştirilirse bu vs'yi alır.
explorer ın performans değerlendirmesinden sonra intihar edeceği karşılaştırma.

chrome en stabil çalışan tarayıcı olduğu için bir adım önde.

firefox başarılı eklentileri ile ne kadar öne çıksa da chrome kadar hızlı değil.

opera zeki ama çalışmıyor diye değerlendirilebilir bu gurupta.

safari güvenlik açısından en iyisi diyebiliriz.
Firefox acımaz.
internet explorer ın toplu tecavüze maruz kaldığı karşılaşma.
Google chrome'un kazanacağı kıyaslama.
Bir video indirme ihtiyacı dışında google chrome her açıdan en kullanıcı dostu, en rahat tarayıcıdır. idm kurarsanız video indirme işini chrome'la da yapabilirsiniz.
Chrome hızıyla bitirir.
şuanda chrome ve safari hızda yarış yapıyor. bence chrome safariden daha özellikli olduğu için ben google chrome u tercihe ederim. firefox bence bi sitede fln film izlemek için idealdir. çünkü dizi siteleri genellikle firefox u tercih eder.. internet explore ise bence berbatt, çok eskide kalmış bi efsanedir...
chrome adlı browser'ı kurduğumda 'program files' klasörüne kurulmadı. işkillendim ve tekrar firefox'u kurdum. ilk gözbebeğim ne de olsu. firefox açık ara farkla alır.
chrome güvenlik ve hız olarak bir adım önde.
chrome en iyisi.
iEXPLORER in ben askerdeyken diye başlayacağı karşılaştırma.

(bkz: mazi kalbimde yaradır)
chrome havada karada.
operadan yana olduğum karşılaştirma.
ukalalık olsun diye değil gerçekten çok iyi;

(bkz: rockmelt)