bugün

Ülkemiz otobüslerinde abaza erkeklerin çok olmasından kaynaklı bir durum olup, erkeklerin bir çoğu kıza bakınca kendisini bir b** zanneden ancak aslında güzel olmayan kızdır.
belediye otobüsünde havalanıyorsa, metroya binince neler yapar acaba?
belki de kendini bi bok zannetmiyordur.aşağılık kompleksi olan bazı yurdum erkekleri kızı görünce, kızın hareketlerinden, 'kendini bi bok sanan kız' izlenimi alıyorlardır.
jipte kendini bir bok zanneden erkekle bir gün bir yerde karşılaşma ihtimali olandır.
''Ulan sen de aynı otobüse biniyorsun ben de bu havan kime'' diyesimi getirten insan profili.
boktur belki de.
bilemeyiz.
kendilerini bir de iş çıkışı metrobüste görsek o havayı abazaların nasıl aldığını hevesle izlerdim.
bokun kokusudur.
o kafasından büyük taktığı gözlüklerle karınca z nin yanından geçemeyeceği kişidir.. böceğe benzediğini anlamak için illa seni ağlara mı sarmak lazım küçük bayan da denilecek durum.
aynı uçakta uçtuğumuz halde business kısmında gidiyor diye kendini bir bok zanneden adam gibi olabilir. Halbuki aynı uçaktayız, aynı yere uçuyoruz...
yurt dışından meme getirilmeli ve iç piyasadaki fahiş havalar gelir düzeyine çekilmelidir. Hükümete duyurulur.
"ayrodinamik kezban" da denir bunlara, otobüsün dışında onunla işiniz olmayacağını bilirsiniz ama isterseniz onu keser ve sıkıcı yolculuğunuzu biraz daha renkli hale getirebilirsiniz...
fortçulara göz kırpıp kendilerine bakmasını sağlayan orospurumsu kızdır.