6. nesil son model yazar. hoş gelişler olsun.
bir tv programında tanıştığım internetin nimetlerinden faydalanarak kendisini daha da tanıma fırsatı bulduğum tanıdıkça sevdiğim yanlış zamanlarda yanlış yerlerde olmuş bu yüzden de mucizelere inandığım halde gerçekleştirmekten korktuğum mucizelerin bir parçası olmuş kuzuların en idealisti güzel insan.
(bkz: kuzuların sessizliği)
bendeniz gibi sürüden firar etmiş midir bilinmez. ama hoşgeldin yazarıdır.

(bkz: sözlüğü kuzuların ele geçirmesi)
(#5017954) anoooovvv... kesinlikle bir açıklama beklenen yazar.

bekliyoruz...
(#5017954) açıklamaya gerek görmeyen yazar. (bkz: anlayan anladı)**
gönül bağımın taa içinde olan can parçası yazardır.
kimseden hiç birşey için utanmayan yazar kişisi. öyle başlığa böyle cevap vermiş yazar. (bkz: kime ne)
edit: yazılan entry silinmiş b entry boşluğa yazılmıştır. alınan alınıversin. ücretsiz. *
hiç kimsenin ne dediğini önemsemeyecek kadar ileri görüşlü yazar kişisidir. hayatını yaşar, lider kişiliktir. (bkz: dağılın uleyn)*
yazılarını beğenerek okuduğum yazardır.
o benim anatoliam..
idealist felan değil bildiğimiz kuzu yaff ne bileyim ben kafamda biraz daha hareketli olacağını bekliyodum böle kuzu lan işte yerinde duramaz sanırdım. oysa efendi efendi oturdu. sanırsın aslan sütüyle büyümüş.
sevilesi, saygı gösterilesi yazardır.
nickaltına yazan herkesin nickaltına yazıyor sanırım. bu entry deneme amaçlı yazılmıştır.
her zamanki gibi kolbastı gecesinde de beni yanlız bırakmayan kuzumdur. haftaya görüklede olacağızdır. * * *
matrax'ta bir türlü sesini duyamadığımız yazar.
vitaminliyogurt: mmnmnmmmnnnnmmmhhımmmmmnmnmnnm *
idealistkuzu : aynen lan ahahahahah *
canımın taaaa içisin sen. * *
Alem FM'de Matrax'a katılıp kolbastı oynamaya çalışan grubun lideri.
sürüden ayrılıp kocamış kurda yarenlik eden kuzucuktur. * bundan sonraki zirvelerde bizi yanlız bırakırsa çok fena dalacağım yazardır. *
başkasının nick altına yazmışsın, bana niye yazmadın diye kulak çeken çok sevgili kişidir kendisi. tüm çabalara rağmen gaza gelmeyen ve kalitesiz insanların seviyesine inmeyen kişidir. sanatçıdır, duygusaldır. sevgilimin dostu, benim de dostumdur ayrıca.
benim gibi tembel * * yazarlara küfür niteliğinde bir performansla kısa zamanda 1000 adet birbirinden güzel entrylerle * sözlüğümüzü şenlendirmiş ŞEN insan kendisini takip etmek için daha sık buralarda olacağız sanırım. Aman gazın sönmesin bizim gibileri kendine örnek almayasın emi.
rüyamda idealist bir kuzu ile konuşacak kadar etkiledi beni * gecemi gündüze bağlamayı öğrenirken onu yaşıyorum yelkovan akrebi her geçişinde... onu tanımıyorum aslında ama çok iyi tanıyorum. seni iyiki tanıyorum kuzucuk * kurt olsam bi seni yiyemem.
entrylerine bakilirsa bu siralar ask buhrani yasayan yazar.
üzülmesine dayanamadığım yazar dosttur. ağladığında çirkin olur, burnu şişer, sümükleri akar. olsun öylede çok sevilir. herşeydir öz'ü için. bitanedir. * *
yüksek lisansı çatır çatır kazanan yazardır. mutludur. evde halay çekmektedir. *
hem kendisini hem nickini beğendiğim yazar.