bugün

kupon için ayıplanmaması gereken, her kuponun başına gelebilecek durumdur. bir anlık gafletle başlamıştır her şey...
her yatan insandan bu lafı duyuyorum ben. "abi lanet olsun yaaaa tek maçla yattım." ama ben hep adamlar sadece tek maça bakıp, kuponun yattığını öğrenip isyan ettiklerini düşünüyordum taki bugüne kadar. bugün anladım ki murphy ibnesinin yasaları yüzünden bu durumla uğraşıyoruz, kuponumu iyice kontrol ettim, harbi harbi tek maça yattım bende. hemde barcelona'nın yüzünden. gerçekten üzücü bir durum, gerçekten.
kısa ve öz:
evlat acısı.
"sistem oyna tek maçtan yatma" sloganını hatırladığında iş işten geçmiştir.
kafayı yedirten durumdur. çabuk atlatılır zira yeni iddaa kuponu oynanmıştır bile.
sinir edici bir durumdur.

arkadaş, onlarca kupon oynarsın, hepsi bir maçla yatar.

bu ne iğrenç bir şey aga.
*
netice olarak, tamamının yatması ile hiç bir fark yoktur. boş yere teselli acısı çekmeye gerek yok.
Ben söyleyince arkadaşların inanmadığı, arkadaşlar söyleyince benim inanmadığım sözdür.
erkekler için çok büyük önem arz eden; o kadar ki çevresindeki karıyı kızı bile görmediği nadir anlardan biri.
her iddaa oynayan insanın başına gelicek olaydır. her iddaa oynayan insanın en büyük pişmanlıklarından birisidir, iç sesin 'keşke o maçı öyle oynamasaydım lan' dediği olaydır.
hep de bir maçla yatar arkadaş ne bahttır.