bugün

idam edileceklerin de referandum edilerek belirlenmesi gerekir.
asıl demokrasi budur işte halk konuşur.
%80 idam cezası geri gelsin şeklinde sonuçlanacak referandumdur. kalan %20.yi de kendini sevgi kelebeliği sanan üç beş entel ve apocular oluşturur.
Türkiye'nin imzaladığı uluslararası antlaşmalar gereği asla uygulanmayacak durumdur. gerek insan hakları, gerek avrupa birligi, hatta birleşmiş milletleri bile karşınıza alacagınız durumdur.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25197372/
idam hiç referanduma götürülür mü allah aşkına bi düşünün, onca akp'nin çıkarına yasa var daha onların bitmesi gerekir, bitse bile abd'ye yaltaklanmakta bir numara olan insanlar bunu götüremezler, 8 sene önce dokunulmazlığı kaldıracaklardı, onu bile yapmadılar, bu işin altına hiç girmezler bi tarafları yemez.

öyle "one minut" ile biz kimseden korkmayız demek olmuyor işte. o artistliği birde meydanda halka göstersin, bakalım ne olacak.

hoş bizim halkımız koyun olduğundan hiç birşey olmaz.
her şeyin halka sorulmaması gerekliliği
(bkz: bok yiyin milyonlarca sinek yaniliyor olamaz)
idamın hiçbir caydırıcı niteliği olmadığını kanıtlayan araştırmalardan habersiz insanların evet diyeceği referandumdur.
bilmem kaç trilyon bir israf olacaktır. halkın cevabı bellidir. mallık yapmayın, gerekeni yapın!
türkiye'nin %85'inin evet oyu kullanacağı referandum olacaktır.
ben 1 hafta önce aynı başlığı açtım 1 saat geçmeden silindi galiba moderetorler karşı bu olaya.