Küçükken şeker çuvalına düşmüş, yazarımsı...
http://www.iclalaydin.com/
tuna kiremitçi'yle beraber kameraya gözükme aşkı yaşayan popülist reklam oyuncusu..bir de arkadaşlar yazar falan dediler ama....ben daha görmedim..
ilk çocuğuna hamileyken düşük yaparak gözlerindeki ışığın söndüğünü görüpte çok üzüldüğüm sempatik çilek tadında bi hatun
gamzelerinin altında banknotlar yerleştirmiş kadınımsı şey .
bal küpü..
uludağ sözlüğün en anti-kahramanı.
tuna kiremitçi ile olmaya başlamadan önce sevdiğim ama artık diğerlerinden bi farkı kalmayan sunucu
sunay akın ın dişisi. tuvalete gidiyorum cümlesini bile romantik, duygusal söylemeye çalışan gittikçe yapmacık olan sunucu, yazar (artık her neyse).
Nedense yılmaz erdoğan ın torpillisi olan ve haketmediği kadar güzel filmlerden oynayan bir tür aliyemsi...*
saçma bi yapmacıklığı sahte bir gülüşü ve sahte bi kadınlığı olan yazarımsı popüler kültür mantarı.
lemandan alıntıdır
'iclal çok güzel geğirir.onunla konuşurken ağzından küçük gaz taneciklerinin çıktığını görmek insana büyük haz verir'
poliyanacı tanımına %100 uyan kişi
polyanna'nın müslüman ve türk olanıdır
bu dünya bu kadar iyimserliği kaldıraramaz..
yazarlıkta neredeyse en dandik sözlük yazarından bile daha dandik olan kişi.türkiyedeki insanlar kitap okumaktan birazda bu tip insanlar yüzünden nefret ediyor.ama tabi birinci neden için (bkz: öğretmen)
'kirlenmek güzeldir' sloganıyla çocukların beynini yıkayıp yerlerde yuvarlanmalarına sebebiyet vererek, anneleri çıldırtan deterjan reklamı kişisi.
Yanılmıyorsam Ankara üniversitesi dil tarih ve coğrafya fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk mezunu
hayat güzeldir, aman ne güzel şey yaşamak, sizi seviyorum kuşlar, böcekler, aman allahım bu ne güzel bir gün, keşke hayat bayram olsa diye ortada dolaşan; yapış yapış, çekilmez iğrenç kadın.. Bir kere de bi gülme ya, bi dur öyle.. yok..
(bkz: anne bana lolipop alsana)
çok sevdiğim yazardır kendisi. sesi çok güzeldir. ne varsa o sesinde vardır zaten. çok güzel şiir yazar ve seslendirir. elinden her iş gelir. yazarlık, sunuculuk, oyunculuk.

yeni bir dizisi başlamıştır iki aile diye. orada da çok güzel rol yapmaktadır.
samimiyeti sahte yazar oyuncu bilimum aydınımsı bayan
Tuna kiremitçiyle aşk yaşamakta olan hoş gülüşlü güzel şiirlere sahip bayan...zamanında herşeye rağmen hayat güzeldir sloganlı güzel bir programa da imza atmıştır...
sevecen olmaya çalışırken yapmacıklığını gizleyemeyen,yapmacıklıkta gökhan özen ve esra ceyhan arasında gidip gelen şiir kıvamına getirmek için her cümleye ilginç vurgular yüklemeye çalışan bir şahsiyet
aslında,öyle görünmeye çalışsa da,hala kendisinin bile gerçekte neyi nasıl yaşamak istediğini bilmeyen televizyon yüzlerindendir..kendini büyük dalgalardan kurtarırken sığındığı derme çatma kumsalın kumlarını sürekli bozup,,yerine yeniden yerleştirendir.