kravat bağlama makinesi.

yok satmazsa şerefsizim.*
zaman makinesi.
iphone 15. yani tamam ona daha çok var ama bir an önce üretilsin isitom. çok çok çok çok çok isityom ben yeaaa.
sensörlü duş valfi olabilir mesela ortasında bir kol var hani aşşağı indirirsin bataryadan akar yukarı kaldırırsın yukardan akar falan işte onun oraya bir kamera koysunlar ortak baktın adamın kıyafeti üstünde yukarıdan su gelmesin yani yemin ederim best seller olur şerefsizim...
fotoselli lamba bulunan tuvaletlerde kullanabileceğimiz bir çeşit kısa devre cihazı olsa mesela çok satardı. Böylece şebeklik yapmadan insan gibi sıçabilirdik.
ruh halime göre kendini yenileyen, müzik dünyasındaki gelişmeleri an be an takip edip kendi kendini şarj edebilen, beni uğraştırmadan en sevdiklerimi gruplandıran ve beğenmediklerimi rafa kaldıran, sonsuz şarkı kapasiteli, süper ötesi akıllı bir mp3 istiyorum.

yetkili makamlara göz kırpar, gerekenin yapılmasını arz ederim.
karmayla birlikte doğru orantılı olmayan kıç. bir nevi karma arttıkça kıçı kaldırmayan ilaç.
yattığın yerden diş fırçalayabileceğin bir mekanizma.
para makinası.
perde asıcı.
herhangi bir kitabı kafana kredi kartı gibi sürttüğünde, kitaptaki tüm bilgileri beynine geçirebilecek bir alettir.
vücudumun gereksiz uzuvlarını yanında taşımama aleti icat edilsin, mesela derse giderken sadece kafam lazımsa o derse sadece kafam girsin ayaklarım ve kollarım değil, sonra halı saha maçı varsa sadece ayaklarım gitsin vs. şöyle bir düşününce çok saçma gelebilir ama düşünsenize günümüzde parmak izi ile girdiğimiz yerler var mesela o gün parmağı yanında götürme sıçtın. ciddi saçma gelir ama işlerimizin %60 nın pc başında halledildiği günümüzde mümkün. iste yaparsın hadi mucit.
pazartesiden cumaya geçme aleti.
sınavlarda başarılı olma aleti.
mezuniyet tezi hazırlama aleti.
çok para kazanma aleti.
çok başarılı olma aleti.
gerektiğinde uyuma aleti.
gerektiğinde uyandırma aleti.
yanlış yapmama aleti.
her şeyi mahvedince arkadan toplama aleti.
burak özçivit gibi dalyanları kendine çekme aleti.
kocaman yüksek tavanlı bir ev sahibi olma aleti.
vs...
(bkz: ben seni arkadaş olarak görüyorum gözlüğü)
sabah uyanıldığında sırasıyla lavabo banyo mutfak ve yatak odasına taşıyıp yapılması gereken her şeyi kendisi yapan bir mekanizma.
-lavaboda klozetin ısısını arttıracak ve sizi üstüne oturtacak.
-banyoda ılık suyla yüzünüzü yıkayacak ve dişlerinizi fırçalayacak.
-mutfakta orta demde çay; ve her türlü kahvaltılık önünüzde hazır olacak ve yedirecek.
-yatak odasında kıyafet kombinini kendisi yapacak ve giydirecek.
-en sonunda sizi arabanın içine oturtacak ve geri eve girecek.
böyle bir şey olsaydı tüm servetimi verirdim yemin ederim.
göbek matik.
uçan araba. ya da uçan insan, insanın kendisinin uçmasını sağlayan bir sistem.
(bkz: naneli prezervatif)

sizin de içinize bir ferahlık geldi mi?
şu çizgi filmlerdeki altında roket olan jet çantalar icat edilse kesin bir tane alırdım. Her yere uçarak gitmek gerçekten harika olurdu.
Dilenciler için Allah vereceği.
otomatik tuvalet kağıdı, kendi geliyo siliyo falan.
(bkz: sıkılgaç giderici) isme bak.
duygu kutusu. istenilen duyguyu salar ortama. o duyguda olduğunuzu hissettirir karşındakine. şefkatse şefkat, aşksa aşk.

çok da ileri olmayan bir zamanda duygusuz insanların artacağını dikkate aldığımızda çok satacağı kesin olan icattır. (bkz: empati)
kulak içi kaşıyıcısı. Haydi çinliler bunu da yapın.
ruh halinize göre size şarkı çalacak bir mp3 player.