bugün

futbolu bırakmadan önce şike fetvası veren malum hocasından izin almış mı merak edilen sözde futbolcu.

bu adamın itiraflarına rağmen hiçbir takımı küme düşüremediniz ya futbolu esas o gün bitirdiniz.
Eski günlerini mumla aratan 32 yaşındaki futbolcu.

http://www.dha.com.tr/esk...html#.WCsIyURNq0c.twitter
Eski günlerini mumla aratan 32 yaşındaki futbolcu.

http://www.dha.com.tr/esk...html#.WCsIyURNq0c.twitter
Şike yapmadığı halde karalanan futbolcu. O maç ne beşiktaş nede ibrahim şike yapmadı herkes sahada adam gibi oynadı ama yaşadığınız ülke türkiyeyse böyle sebepsizce karambole gidersiniz işte.

Söylenicek çok şey var ama neyse...
2011'deki süreç olmasaydı milli takımda banko oynardı. Volkan Şen'den daha yetenekli ve zeki futbolcuydu.
gariptir beşiktaş'ın şike yaptığı maçda 1 gol 1 asistle oynamış oyuncu.

gül gül öldürür.

şike ama yersen.
Trabzon'da teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan 23 yaşındaki polis memuru.

allah rahmet eylesin.

http://www.haberturk.com/...him-akinin-yasini-tutuyor
yaşıtları iş bulup evlendi çoluk çocuğa karıştı.
bu hala top tepiyo.
xx xx 2015 tarihinde 676504534 tl ikramiye veren altılı ganyan.

tutturan iki kişi. sivas.
beygir sevdalısı. besiktas ın en kallavi müşterisi.
mükemmel teknik sıfır disiplin.
bu hafta beklenilenden fazlasını verdiğini düşündüğüm yetenekli topçudur.
türkiye'de tek şike yapan bu futbolcu bu çocuk heralde..
6222 sayılı kanunun 18. maddesi gereği Vederson ile birlikte müsabakalarda oynaması suç! tabi tff denilen Şike aklama kurumunda kanunu uygulayacak irade yok!
savcılık kanalı ile şikayete açık. özelikle antep ile müsabakaya çıkan takımlar için!
maçlarda oynama hakkı olan ancak tribünden seyirci olarak maçları seyretmesi aldığı ceza nedeniyle yasak olan futbolcu.
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
dün trabzonspor'a karşı 90+bilmem kaçta gaziantepspor formasıyla oyuna giren şikeci futbolcu.

adalet dediğin tek dişi kalmış canavar, siktir edin medeniyeti.
sen hem trabzonspor'un emeğine müdahale edeceksin eylemlerinle hatta eylemsizliğinle ama bunlar gizlenecek saklanacak ve kısa bir sürede yine o sahalara döneceksin.

seni af edenler elbet var ancak tarih af etmeyecek.
kendisine armağan ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=VjRVQpojCIU
hocasına danışarak helal şike yapan adam.

--spoiler--
ibrahim: “hocam bir şey sormam lazım sana ya şimdi bizim hafta sonu fener’le maçımız var ya, demişler ki ibo gol atmasın, yüz bin dolar para verelim ona diye”,
x şahıs:” iyi ne yapacaksın”,
ibrahim: “ben de sana soruyorum dedim hocam bu adamlarına sor diye yani ne yapmamız lazım diye”,
x şahıs: “sizin takımın kaptanı hocası ne diyor”,
ibrahim: “onlar bir şey diyemiyor hocam fenerbahçeli oldukları için onlarda bana kalkıp oynama veya gol atma diyemiyorlar başkası tarafından söyleniyor bu., yani bana gol atma diyorlar yani”,
x şahıs: “iyi tamam yani böyle şeyler günümüzde futbol camiasında var değil mi böyle şeyler”,
ibrahim: “var var ama hocam işte ben de sana soruyorum yani kötü olur mu diye…yani para var yani işin ucunda, ama sonucunda diyorlar ki işte şu şunu yapma”,
x şahıs: “efendim yani onda bir şey yokki ya bu gönül rıza olan bir şey yani sen gol atmayacaksın yerine para verecekler…tabi ya onda bir şey yok yani bunda bir sakınca yok canım niye olsun yani baya başkaları duymasın önemli değil…bizim burada benim köyde baba türbesi var ya köy babada…orda var çok fakirler var yaparsın bu kurban keseriz orda yedirirsin”,
ibrahim: “doğru hocam tamam”. (tape:3568)
--spoiler--
-imama o soruyu niye soruyorsun?

Kendimi rahatlatmak için. Biliyorsunuz transfer etmek için böyle şeyler olabilir. Bana çok transfer teklifi geliyordu. Menajerim böyle bir şeyi doğal olarak bana ima ediyor. Hâlbuki böyle bir şey yok. Bana direkt demiyor ki sen böyle böyle yap diye. Para kazanmak istiyor, transfer yapmak istiyor. Fenerbahçe'ye, Beşiktaş'a gideceğim, iki maçta da oynama, sıkma diyor, sakatlanma diyor.

(bkz: ibrahim akın/#14649663)

sonuç : (bkz: cevab veremedi)
Kendisi ceza almıştır fakat şikeci ortağı fenerbahçe ceza almamıştır küme düşürülmemiştir. Çok ilginç bir durumdur.
hatayspor maçıyla yeşil sahalara dönen şikeci emek hırsızı.
aziz yıldırım ve ekibinin bir numaralı tanığı

can yoldaşları, kankaları..
hocadan şike için değil de aslında kumar için fetva aldığını söylemiş kendisi iddialara göre.

--spoiler--
ibrahim: bu şey var ya benim bu hafta var ya maç, şey yapıyorlar bana işte hani anlarsın ya...
fahri: esktra hı...
ibrahim: ama şey için yapıyorlar tam tersi...
fahri: siz belediye şeyle oynuyorsunuz fener'le...
ibrahim: ha işte öyle bir şey var...
fahri: inşallah koyarsın iki tane, iyi hazırlan bari...
ibrahim: ama onun için değil tam tersi için...
fahri: fener’den mi?
ibrahim: haa...
--spoiler--

zaten konuşmalardan da belli ki kumar bu. fenerbahçe de kumarhanenin adı sanırım.
trajikomik bir savunma yapan ve kendinden soğutan bir futbolcu.
http://spor.haberturk.com...l/haber/859809-sike-degil

hocaya kumar parası demeye utandığı için şike diye sormuş kişiymiş. yusuf turanlı'nın yalancısıyım.