bugün

ibrahim tatlıses millet vekili seçilirse "eeeinnndıımmmm dereye taşşş bulamadım" ile başlaması muhtemel konuşmadır
şimdiki parlamentoda bulunan (gerek iktidar gerekse de ana muhalefet mensubu)kişilerinkinden daha dinlenir olması kesin konuşma.
'leydiisz ent centılmını' diye başlaması muhtemel olan konuşmadır.
meclis başkanı olursa, oyları da sayarsa yandık demektir... van tuğğ tiri forooğğğ!!! şappieeh!!
allah cezanizi verecek
hiç şansı yok muhakkak milletvekili and'ı olacaktır.
saçmalar diye tahmin ediyorum. konudan konuya atlar.
(bkz: daldan dala)
ona yapması için hiç fırsat verilmemesi (verilmeyecekte) gereken durum. çünkü mecliste yeterince işe yaramaz adam varken hepsinin ağa babasını sokarsak hiç belimiz doğrulmaz...
-uefa finalini urfa'da oynatıcam.
meclis tv kameralarına bakarak;
- yakın çeeeek. zerre-i miskağl gadar gonuşma yapacam babam ama önce şunu söylim. eger benim buraya çıkmamda ahan şu kadar hilem varsa en adi şerefsizimdir. yav hele onu bırakında bi şarkı söyliyem size, ol tugedır! gara üzüm hağppesi lelelele canım.
- söyleyim mi?
- söyle.
- bence bmc.
eminim anlamsiz olacaktir. bu nedenle soz gumusse sukutun altin oldugu hatirlatilmalidir kendisine.
+ beni buraya getiren urfalılara sonsuz teşekkürler, size söz urfalı hemşehrilerim; urfayı il yapacağım!!!
vaannnn tuu tiriii forooooo:
-eveeet, kürsüü çeeekevladıııımmmmm. şimdi, meclisteki vekiller sözüm size. yıllarca beni bir öcü gibi tanıttınız. itildiiim, kakıldııım, mahpusluğu gördüm... ayrıca hemşerilerim, bu sözüm de size. yakkkıııınndaaa urfa'yaaa oksssfoooordddd açacaaaam, okkksssfooordddddd.
gir evladım müziğiiiii: eeeennndiiim dereyeeee, daaaaş bulaaaamaaaadııımm....
(bkz: populist insan-vekiller)
daha göreceğimiz ne kaldı ki diye soru sorulmasına neden olacak eylem.
"efendim geçen ukraynada konserdeyiz" diye başlayacak "allah cezanızı verecek" şeklinde bitecek olan konuşmadır.
benden önceki vekilin söylediği tüm şartlara, ilkelere anam avradım olsun bağlı galacağıma şerrefim ve namusum asena pardon derya hanım üzerine and içerim..
-saygıdeğer ağbilerim ablalarım,hepinize saygı duyuyorum,allah cezanızı verecek!

şeklinde başlaması muhtemeldir.
leydis end centılmını ar yu rediiii.
"bodrum'da kızlarla olmak varken, en sonunda burada sizlerleyim sayın milletvekili leydiiiz end centılmını" girizgâhı ile açılacak konuşmadır.
-konuşmama başlamadan önce meclis lokantasında çiğköfte olmamasıyla ilgili verdiğim gensorunun akibetini ... diye devam eder gider