bugün

başlığın tam hali, "ibrahim tatlıses'in felçli haliyle bile diğerlerinden daha mükemmel şarkı söylemesi" şeklindedir.

uğradığı hain saldırı sonucu ara vermek zorunda kaldığı ve yine uzun yıllar sonra start verdiği ibo show adlı programında ortaya çıkmış, imparator felçli haliyle bile diğerlerinden ne kadar üstün bir sese sahip olduğunu göstermiştir.

yıllar önce seslendirdiği (1993) "haydi söyle" şarkısını söylerken farkına vardım bu durumun. imparator gerçekten de o haliyle bile mükemmel şarkı söylüyordu. kendi gibi bende duygulandım, gözlerim doldu.

her ne kadar uzun yıllar sonra ibo'yu canlı dinlemenin heyecanı etken olsa da bu duruma ibo'nun hali beni dahada duygulandırdı. zira gözlerinde şimdiye kadar yaptığı hataların pişmanlığı belirmişti.

biliyoruz imparator, farkındayız. sanat hayatın boyunca özel hayatında ki gelişmeler ve sansasyonlarla insanların antipatisini topladığının farkına vardığının, yaşadığın pişmanlığın farkındayız. gözlerinden okunuyor bu.

ama olsun biz yinede seviyoruz seni, sen bizim başımızın tacısın, kimileri kabul etse de etmese de bu ülkenin bir değerisin. allah uzun ömürler versin. hoş geldin, sefalar getirdin.

https://www.youtube.com/watch?v=i03MN00ZUX0
dünyadaki sayılı oktavlardan olduğundan normal durumdur.
bu ülkenin değeri mi? lan adamın televizyon showlarında yapmadığı edepsizlik kalmadı.

allah akıl fikir versin.
bu yaşta si tonundan söylemek zordur, helal olsun valla.
Canlımı söyledi acaba dedirtmiştir. Bu ınat niye ve kime. Yıkılmadım ayaktayım temalı bir çalışmaydı.
Ne tarzını nede kendisini sevmem.