bugün

toplumda infial oluşturan, medyanın da önplana çektiği bu olaydan sonra o zavallı adama dahi çıkıp yobaz diyenler var. siz bu toplumun sevdiği insanlara da bunu dersiniz, şehit babalarına da, yoksul insanlara da mağdurlara da. çünkü kişi kendinden bilir işi misali esas yobaz bunu diyen kansızlardır. gelmişini geçmişini silktiklerim.
Gezi olaylarında polis insanları döve döve öldürürken "devletin memuruna el kaldıran hak eder" diyenler şimdi bu olayda duyar kasar olmuş. E al zabıta da devletin memuru? Karşıdaki de bıçakla saldırıyor? Sizden olunca zavallı mı oluyor? Üzüldüğüm nokta devletin memuruna saldırdığı için tam olarak karşılığını alamamış olması.
akp yandasi olup basina gelenleri fazlasiyla hak etmistir.

bir kere de ben vursaydim su kele, icim rahatlardi.
bir türk ırkçısı olarak soruyorum şimdi bu durumla solculuğun ne alakası var be amına koduklarım? mağdur olan dayının az çok sağcı olduğu ortada. adamın arabasına el koyanlar ibb de çalışıyor. belediyenin talimatlarına uyuyorlar. emri veren akp belediyesidir.
yine dönüp dolaşıp suçu solculara yıkmışsınız. tuu ananızı sikeyim ayağınız taşa takılsa suçu solculara atacaksınız.
ibb zabıtaları gezi parkını basıp, çadırları yaktığı zaman, itin köpeğin gezicileri ara sokaklarda sıkıştırıp, döve döve öldürdüğü zaman ne düşündüğünü merak ettiğimiz yobazdır.

söz konusu şahsın 15 temmuz gazisi olduğunu söylüyorlar... bilemem...

15 temmuz gazisi veya değil, sonuçta sapasağlam adam işte. peki acaba ankara büyükşehir belediyesi'nin vatan haini şoförü engelli güneydoğu gazimize söverken (bkz: hayvan oğlu hayvan gazi) ne düşünüyordu?

peki sucukçu muhasebecisi şehit babasını dava ederken (bkz: şehit babasını dava eden başbakan) ne düşünüyordu?

bak sadece soruyorum, "şöyle düşünüyordu" demiyorum. fakat tahmin ettiğim gibi düşünüyorsa, hiç ama hiç kusura bakmasın. eğer inançlı biriyse, zulme destek çıkanların yaptıklarının yanına kar kalmayacağını düşünmesi gerekirdi. hele ki cezasını desteklediği zalimlerin vermesi, ilahi adalete inanıp, iman etmeme vesile olacak neredeyse...
Darbe gazisi olsa yediği sopa haram, değilse helal mi yani? Gerçekten böyle düşenebilen de mi var yahu?! Vay amk! Öte yandan bıçak çekilmesiyle yarılan kafanın sebep sonuç denklemini meşruiyete bağlayanlara da ayrıca yazık.. Adam, doğal güdüsüyle koruma mekanizmasına başvuruyor; sahip olduğu belki de tek geçim kaynağını, rızk kapısını kollama derdiyle.. O anda insan ne yapacağını bilemez, ekmek teknesini korumak adına cinnetin eşiğine gelir hatta saldırganlaşır ama asla adam yaralamaz! Birincil amaç ürkütmek, ikincil ise olası tehlikeyi kovuşturmaktır. Kendini mi yaksın amk! Geride kalanlar ne olacak o zaman? Velhasıl rahmetli Demirel'in dediği gibi : "Kediyi köşeye sıkıştırıp baskı altına alırsan, kaçması ve çıkış yolu bulması için illa ki bir boşluk bırak o'na; yoksa üzerine atlar, cırmalar"!
suriye de esad'a karşı savaşıp gazi olmuş.
çok muhtemel akp seçmeni. kısaca kendisini seyyar satıcı olmaya iten sistemin 14 yıldır destekçisi. seçmeni değilse de o yaşam tarzının aktif olarak savunucusu.
bu eleman beni tanısa ve gücü yetse kameraların olmadığı bir yerde allahu ekber nidalarıyla kafamı kesmeye kalkar.
ben kol gibi vergi verirken bu eleman vergi filan vermeden "ekmek parası" kazanır.
sanki, biz başka bir şey kazanıyoruz.
Birinin ekmeği ile oynamak benim nazarimda tanrıyı tanımamaktan daha ileri bir gunahtir.

Gitsinler trilyonlarca vergi affının hesabını versinler. Rant sagladigi insanlardan hesap sorsunlar. Bir esnaf arabasının yeri yok mudur koca memlekette. Bunun milletin amina koyanlara kolayliklar sağlasın dursun onlar.

Birinin ekmeği ile oynamak şerefsizliktir. O arabayı devirmenin bedeli ağır olacaktır.
olm akabe la işte bu ne kadar hırsız rizeli varsa 10 liralık işi 100 lraya ihale ihale verir
olmadı vergi borçlarını siler, olmadı cebine para koyar

adam bir kutu simit satacak veya tatlı satacak onunla ev geçindirecek
itini picini gönderip saldırtır

erduvan halleder amk.
kurdukları yeni türkiye düzeninin artık patladığını gösteriyor. herkes akp'li olursa demek ki birbirlerine düşecekler. benim zerre umrumda değil. ben baklava çalan çocukla trilyonlar dolandıran adamı aynı kefede yargılayan sisteme zaten baştan karşıyım.
akp nin oy oranini artiracaktir. zirlancak magduriyet kalmayinca kendi kendilerini dovup magduriyet yaratmaya basladi bunlar.
yobaz mı? sizin ben midenizin sikeyim ulan.

adamın haline bak orospu çocukları hiç mi vicdanınız yok sizin?

tek suçu bu adamın 15 temmuzda sokağa çıkıp sizin götünüzü kurtarmak mıydı? saçları sıfır sakalları uzun diye yobaz yaftası yapıştırdığınız insanlar bir gün götünüzden kan alırsa şaşırmayın siktiğimin sözde özgürlükçü laikleri.

entry burada.
verdiği emekler sille tokat
ve
pekmezi akıtılarak geri dönmüştür

adamlar çalışiyii
handolsun.
la bu dangalağı sonra istanbul belediye başkanı aradı, zabıtalar suçlu oldu.
edit: ben emekçi/dayakçı zabıtalarımızın arkasındayım. yaptıkları işe imzamı da atarım.
devletin zabıtasına bıçak çekip üste çıkan teröristtir. keşke müstakbel terörist piçleriyle birlikte balıklara yem olsaydı.